لیست قیمت انواع بیمه ی سلامت و مورد تایید سفارت و اداره مهاجرت اسپانیا برای متقاضیان درخواست ویزای دانشجویی،اقامت تمکن مالی،اقامت سرمایه گذاری و پیوست خانواده اسپانیا

شرکت کارامون به عنوان مجموعه ای کامل در اسپانیا جهت ارائه ی خدمات مختلف دارای نمایندگی رسمی از شرکت های مختلف بیمه از جمله   SANITAS, ASISA, ADESLAS, AEGON و ACTIVE SEGUROS می باشد.

در ابتدا لازم به ذکر است بدانید در اسپانیا شرکت های مختلف بیمه با پوشش های یکسان و کیفیت خدمات برابر می باشند که تعرفه ی قیمت های آن ها بسیار متفاوت می باشد.برخی بسیار گران و برخی ارزان تر با کیفیت مشابه و 100% مورد تایید می باشند.از این رو شرکت کارامون اسپانیا همواره بهترین نوع بیمه ی اسپانیایی را با ارزان ترین قیمت به شما پیشنهاد می نماید.کارامون به عنوان یک نمایندگی رسمی و مستقیم بدون واسطه فروش بیمه همواره قیمت کلیه ی بیمه های اسپانیایی را برابر و یا ارزان تر از قیمت اسپانیا به شما ارائه می نماید.

 

تخفیف ویژه دانشجویان:
شرکت کارامون برای دانشجویان مبلغ 9% تخفیف در نظر خواهد گرفت.
تخفیف ویژه برای خانواده ها:
شرکت کارامون برای خانواده های حداقل با 2 عضو مبلغ 8% قیمت های فوق و برای 3 عضو به بالا مبلغ 18% قیمت کل تخفیف در نظرخواهد گرفت.

بیمه ی SIN COPAGO SIN CARENCIA شرکت ASISA اسپانیا

 

این بیمه دارای کامل ترین پوشش می باشد و مناسب درخواست انواع ویزاهای اقامتی از جمله تمکن مالی،سرمایه گذاری،پیوست خانواده و دانشجویی از طریق سفارت و یا اداره مهاجرت اسپانیا می باشد.با خرید این بیمه متقاضی می تواند به صورت کاملا رایگان از تمامی خدمات پزشکی در اسپانیا در کلینیک ها و بیمارستان های مشخص شده توسط شرکت  AEGONدر اسپانیا استفاده نماید.این پوشش بیمه دارای بیمه ی سفرقابل استفاده در تمامی دنیا به غیر از کشور هایی همانند ایران،سوریه و عراق و … می باشد.

لیست تعرفه بیمه  SIN COPAGO SIN CARENCIA ASISA:

قیمت یکساله بدون تخفیفقیمت ماهیانهسن متقاضی
535.68€41€ 0-24سال
559.68€43€25-44سال
691.68€54€45-54سال
998.4€79.56€55-59سال
1541.28€124.8€60-65سال
1790.88€145.6€66-99سال

 

تخفیف ویژه :
شرکت کارامون برای کلیه ی افراد  6% تخفیف با قیمت های فوق در نظرخواهد گرفت.

شما می توانید با مقایسه ی پوشش های مختلف همراه با قیمت ها از دو شرکت فوق بیمه مورد نظر را انتخاب کرده و از طریق کلیک روی دکمه ی زیر اطلاعات خود را تکمیل و ارسال کنید.

امتیاز نوشته
Dafür wählen Sie dann einfach Ihr Bonus Konto aus und klicken dort auf Auszahlung. sowohl für Zudem stehen Ihnen nicht alle Zahlungsmittel zur Verfügung. online spielen Curacao eGaming ist eine der strengsten Aufsichtsbehörden in der Gambling Branche. mobile casino vulkan Das" "allein zeigt schon perish Glücksspiellizenz von Curacao, die Spieler völlig transparent recherchieren können. lesen sie