شهر مالاگا

فهرست مطالب

مالاگا شهری بزرگ در منطقه آندلس در جنوب اسپانیا است که خود مالاگا به عنوان مرکز این استان شناخته می شود.  این شهر بزرگترین شهر در منطقه Costa del Sol می باشد  و آب و هوای مدیترانه ای دارد.

پابلو پیکاسو در این شهر زیبا دیده به جهان گشوده است و به همین دلیل شاید شهرت این شهر بیشتر هم شده باشد.

شهر مالاگا دارای سواحل بسیار زیاد و مکان های جذاب و دیدنی،مکان های معماری و تاریخی ، موزه های هنری،مراکز خرید و غذاهای خوشمزه و عالی است .

این شهر به اندازه مادرید و بارسلونا هنوز جمعیت و گردشگر ندارد.علاوه بر این، سیستم حمل و نقل پیشرفته مادرید و بارسلونا را هم ندارد، اما شهر مالاگا به عنوان قلب منطقه Costa del Sol هر ساله پذیرای گردشگران  بسیار زیادی است .

در تابستان، گردشگران و توریست ها برای استفاده از سواحل زیبای شن و ماسه ای  و گرفتن آفتاب به این منطقه می آیند . ساخت و ساز های فراوان و مدرن و جدید و همچنین هتل ها و امکانات رفاهی زیادی در سال های اخیر برای گردشگران در این منطقه مهیا شده است و هر ساله رو به توسعه است.

شهر مالاگا جاذبه های تاریخی و فرهنگی بسیار زیادی هم دارد که در منطقه قدیمی شهر قرار گرفته و خیلی از گردشگران سفر خود به این شهر زیبا را به گونه ای برنامه ریزی می کنند که هم جاذبه های تاریخی و فرهنگی را داشته باشند و هم استفاده از سواحل  زیبا را از دست ندهند.

آب و هوای مالاگا در گرم ترین فصول سال به نهایتا 26 درجه سانتی گراد بالای صفر می رسد و در سردترین ماه های سال کمتر از 12 درجه سانتی گراد نمی شود.

مکان های دیدنی شهر مالاگا

Alcazaba

قلعه ای موریش که در قرن یازدهم در تپه ای در قلب شهر احداث شده است. این قلعه قدیمی، یکی از بهترین قلعه ها و محافظین ساخته شده از نوع خود در کل اسپانیا می باشد. برای بازدید از این قلعه باید صخره هایی را بالا بروید.

اطراف این قلعه پر است از باغ های سر سبز و دیدنی و البته یک کاخ کوچک ملکی که در بالای سر خود دارد. در این کاخ هم تعداد زیادی از مصنوعات و ساخته های دست بشر که در کاوش های زیادی یافته شده اند، نگهداری می شود. بازدید از این قلعه 2.10 یورو می باشد که در روز های یکشنبه از ساعت 2 بعد از ظهر رایگان می شود.

Roman Theater

تئاتر رومی در منطقه Alcazabilla و در نزدیکی Alcazaba واقع شده است. در واقع در زیر بنای Alcazaba شما می توانید بقایایی از یک میدان گلادیاتوری رومی را که بسیار زیبا و قدیمی هستند را مشاهده نمایید.

این میدان تقریبا در بسیاری از مناطق شهر قابل دیدن است. اگر تمایل به وارد شدن به این تئاتر را داشته باشید، ابتدا باید از دالانی عبور کنید که برای شما فیلم هایی شماتیک و مصنوعات و یافته هایی مرتبط برای بازدید قرار داده شده است. سپس می توانید وارد میدان شده و خود را با حس یک گلادیاتور مقایسه کنید و یا روی صندلی های سنگی بنشینید و در قالب تماشاچی یک نبرد گلادیاتورها باشید.

Castillo de Gibralfaro

قلعه ای در بالای تپه ای در مالاگا که هم می توانید با پای پیاده آن را فتح کنید و هم مسیری برای اتوبوس دارد. این قلعه نیز نوع دیگری از قلعه های موریش است و در واقع جفت Alcazaba می باشد. قرار گرفتن این قلعه پای تپه ای بلندتر که دید فوق العاده زیبایی از شهر مالاگا و حومه آن را به شما ارائه می دهد، بر جذابیت این قلعه می افزاید.

این قلعه در میان باغ هایی سرسبز قرار گرفته و معمولا برای برگزاری برخی از نمایش ها از جمله نمایش نیروهای نظامی مورد استفاده می باشد.اگر وقت کمی دارید و باید انتخاب کنید بهتر است از بین Castillo و Alcazaba فقط از Alcazaba بازدید کنید، زیرا تفاوت زیادی با هم ندارند.

Malaga Cathedral

کلیسای جامع مالاگا در منطقه Calle Molina Lario واقع شده است که منطقه ای در قلب شهر مالاگا می باشد و ارزش بازدید دارد. این کلیسا یکی از قدیمی ترین کلیساهای اسپانیا است که به سبک اغلب کلیساهای اسپانیا ساخته شده است. بازدید از این کلیسا 5 یورو هزینه دارد.

Picasso Museum

موزه پیکاسو در منطقه Palacio de Buenavista قرار گرفته و اختصاص به نمایش نقاشی ها و آثار خود پیکاسو دارد. بازدید از این موزه و نمایشگاه هزینه 8 یورویی دارد.

Picasso’s birthplace

محل تولد پیکاسو در شهر مالاگا اسپانیا بوده است . خانه او در منطقه Plaza Merced قرار دارد که با آثاری از خود پیکاسو، اشیا تاریخی قرن بیستمی و برخی از آثار و یافته های دیگر که به سبک کودکی بزرگ ترین هنرمند قرن بیستم به حالت موزه در آمده است.

Museo Carmen Thyssen

این موزه در منطقه Plaza Carmen Thyssen واقع شده است و دارای آثار و مجموعه های ارزشمند هنرمندان قرن نوزدهم و بیستم اسپانیا که اغلب با موضوع نقاشی هستند.

Interactive Museum of Music

در منطقه Muralla Plaza de la Marina واقع شده و یکی از بزرگ ترین مجموعه های موسیقی اروپا می باشد که تنها با سه یورو می توانید بازدید کنید.

Centro de Arte Contemporáneo

موزه هنرهای معاصر مالاگا در منطقه عمده فروش های شهر مالاگا قرار گرفته است. این موزه مجموعه ای عالی از آثار نوین کاری و تاسیساتی می باشد. بازدید های برنامه ریزی شده از این موزه بصورت رایگان است.

Plaza de Toros de la Malagueta

در منطقه Paseo de Reding می باشد و یک قلعه دیگر در شهر مالاگا با جاذبه های متفاوت است.

La Conception Botanical & Historical Garden

باغ گیاه شناسی و گیتا شناسی مالاگا که به تاریخ گیاهان و تعریف انواع گیاه و خواص درمانی و دارویی آنها می پردازد، در منطقه Camino del Jardín Botánico واقع شده است. این باغ گیاه شناسی در منطقه ای واقع شده که منطره زیبایی از شهر را هم از این باغ خواهید دید. باغ سرشار از گیاهان و گل های مختلف است و تنها با پرداخت 4 یورو قابل بازدید است. تورهای برنامه ریزی شده و تورهای مخصوص کودکان نیز بصورت رایگان انجام می شود.

سایر جاذبه های دیدنی مالاگا عبارتند از:

  • Museo del Vidrio y el Cristal
  • Museo Revello de Toro
  • Museo del Cister
  • Museo de Artes Populares
  • Museo del Vino

کارهایی که در مالاگا می توان انجام داد

صخره نوردی کنید و از سنگ ها بالا بروید

در مالاگا و اطراف آن سنگ ها و صخره های بزرگ و جذابی وجود دارند. مثلا صخره شگفت انگیز El Chorro  را می توانید با 50 دقیقه رانندگی به سمت شمال غرب مالاگا کشف کنید. این صخره یک ویژگی اساسی هم به نام مسیر پادشاه یا Walkway Kings دارد که مسیری فوق العاده و بزرگ در بالای آن است.

برای صخره نوردی همچنین می توانید به Via Ferrata بروید و صخره  El Torcal در نزدیکی Antequerra  را در نور دید.

به سواحل مالاگا بروید

سواحل مالاگا نیز بسیار دیدنی و عالی هستند. نزدیک ترین ساحل به مرکز شهر ساحل Malagueta است که بخصوص برای روز های آفتابی مناسب است. هر چند در شرق مالاگا سواحلی زیباتر و آرام تر در انتظار شما خواهند بود.

بهترین حالت این است که از کنار لبه ساحلی حرکت کنید و به این سواحل زیبا برسید ولی با این حال اتوبوس هایی هم هستند که شما را به این منطقه برسانند. برای این کار باید به ترمینال نزدیک رینگ گاو بازی مالاگا در مسیر El Palo بروید.

به تورهای کشف گنج مالاگا بپیوندید

در مالاگا تورهای زیادی وجود دارد که به شما این امکان را می دهند که در مناطق بکر و کشف نشده مالاگا بروید و با گشت و گذار در این مناطق به دنبال کشف گنج پنهان شده باشید. در این تورها امکانات زیادی به شما داده می شود مانند GOPS های قوی و مخصوص، کیسه های شکار، نقشه و … و قرار است شما در این رویداد گنجی را پیدا کنید.

شرکت توریستی Cachr Málaga مجری و خالق این طرح در مالاگا بوده است و توری با حدود 2.5 ساعت برای گردشگران مشتاق فراهم کرده تا ضمن بازدید از طبیعت زیبای مالاگا سرگرم بازی و یافتن اشیائی باشند که در مکانی پنهان شده است.

در این بازی باید معماهای زیادی حل شود، چالش های زیادی را انجام دهید، و نهایتا گنج مخفی را پیدا و مال خود کنید.

آموزش در مالاگا

آموزش زبان اسپانیایی در OnSpain School Málaga 

مدرسه زبان نوآورانه و مدرن در مالاگا که به غیر از روش های نوین آموزش زبان اسپانیایی مکان اقامت و شرایط گشت و گذار و تفریح را هم برای شما فراهم می کند.

آموزش زبان اسپانیایی در دانشگاه مالاگا

دانشگاه مالاگا دوره آموزش فشرده زبان اسپانیایی را برای علاقمندان با روشی مهیج فراهم نموده است و شما را برای تمرین به کافه ها و یا برخی از مراکز شهر می فرستد.

آموزش زبان اسپانیایی در Babylon Idiomas

یک آموزشکده زبان اسپانیایی پیشرفته  که طیف گسترده  و مقرون به صرفه ای از دوره های آموزش زبان اسپانیایی را برگزار می کند و هزینه های مقرون به صرفه ای دارد. این آموزشگاه برای همه سطوح با مدرسینی که زبان مادری آنها اسپانیایی است این دوره ها را برگزار می کند. این مدرسه یا آموزشگاه در  100 متری ساحلی در منطقه  Pedregalejo قرار گرفته و 15 دقیقه تا شرق مرکز شهر فاصله دارد. هر دوشنبه دوره های جدید در این مرکز شروع می شود.

آموزش زبان اسپانیایی در Linguaschools Málaga

این مرکز یکی از قدیمی ترین مراکز آموزش زبان اسپانیایی در مالاگا است که از سال 1982 تا به حال فعالیت می کند.

آموزش زبان اسپانیایی در سایر آموزشکده ها

در مالاگا مدارس خصوصی زیادی وجود دارند که کار آموزش زبان اسپانیایی و یا سایر زبان ها را در طیف های گسترده و تنوع دوره های متفاوت برگزار می کنند .  برای انتخاب یکی از این مراکز باید به خوبی جستجو کنید زیرا هر کدام قیمت ها و شرایط متفاوتی دارند.

آموزش سالسا در مالاگا

بسیاری از کافه ها و دیسکوها در مالاگا کلاس های رایگان برای آموزش رقص سالسا دارند. مانند The Sound که در مرکز The Swan قرار دارد و در حومه شهر می باشد.

Malaga

امتیاز نوشته
Dafür wählen Sie dann einfach Ihr Bonus Konto aus und klicken dort auf Auszahlung. sowohl für Zudem stehen Ihnen nicht alle Zahlungsmittel zur Verfügung. online spielen Curacao eGaming ist eine der strengsten Aufsichtsbehörden in der Gambling Branche. mobile casino vulkan Das" "allein zeigt schon perish Glücksspiellizenz von Curacao, die Spieler völlig transparent recherchieren können. lesen sie