بیمه سلامت اسپانیایی

%100 مورد تایید سفارت و اداره مهاجرت اسپانیا

جهت درخواست انواع بیمه های سلامت اسپانیا متناسب با ویزای توریستی، ویزای تمکن مالی، ویزای طلایی، ویزای تحصیلی
می توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را ثبت نمایید. همچنین، می توانید با ما از طریق واتساپ تماس بگیرید.

خرید مستقیم از شرکت کارامون، اولین نمایندگی رسمی بیمه های معتبر اسپانیایی DKV ,Adeslas ,Asisa ,Aegon ,Sanitas در ایران

دارای تاییدیه رسمی از سفارت اسپانیا در ایران
(بیمه نامه سلامت بدون پرداخت مشترک و بدون دوره انتظار تا %46 تخفیف )

از 2 تا 4 ماه تخفیف تا 30 آوریل 2024

از 2 تا 4 ماه تخفیف تا 30 2022 SEPTEMBER
2 ماه رایگان
برای یک نفر
شروع قیمت از
€ 606.13
€ 791.50
3 ماه رایگان
در ازای دو نفر
شروع قیمت از
€ 1182.94
€ 1583
4 ماه رایگان
در ازای سه نفر یا بیشتر
شروع قیمت از
€ 1556.22
€ 2374.50
بدون واسطه و با صرفه اقتصادی، بیمه خود را از ما بخواهید و از تخفیفهایی که برتر از تمامی شرکتهای بیمه در سراسر اسپانیاست بهره ببرید.
امکان پرداخت به صورت ریالی و یورویی
دارای راهنمای فارسی زبان جهت استفاده از خدمات بیمه درمانی
%100 مورد تایید سفارت و اداره مهاجرت اسپانیا
امکان بازگشت پول بیمه در صورت رد درخواست ویزا

از پیشنهادات کارامون و تخفیف های استثنایی آن تا %46 برخودار شوید.

از پیشنهادات کارامون و تخفیف های استثنایی آن تا %46 برخودار شوید.

بیمه درمانی خود را با قیمت استثنایی دریافت کنید و از پیشرفته ترین مراقبت های بهداشتی و بهترین متخصصان اسپانیایی بهره ببرید.

ما در Aegon طیف گسترده ای از بیمه ها را برای افراد ارائه می دهیم تا شما بتوانید متناسب با نیاز خود بهترین بیمه را انتخاب کنید.

از پیشنهادات و تخفیف های منحصر به فرد برخوردار شوید و همچنین 2 ماه تا 4 ماه رایگان بیمه درمانی خود را دریافت کنید.

با بیمه درمانی Aegon به فهرست پزشکی گسترده ای که شامل بیش از 50000 متخصص و بهترین پوشش درمانی است دسترسی خواهید داشت.

ما در کارامون به شما کامل‌ترین و معتبرترین بیمه جهت اخذ و تمدید اقامت در اسپانیا را با کمترین قیمت در مقایسه با شرکت‌های اسپانیایی دیگر ارائه می‌دهیم.

بیمه سلامت اسپانیایی با پوشش کامل

از طریق راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید و همین امروز بیمه خودتون رو خیلی ساده، سریع، بدون کمیسیون و با امکان پرداخت به ریال یا یورو در کمتر از چند ساعت تهیه کنید.
جهت کسب اطلاعات تکمیلی و آشنایی بیشتر برای خرید بیمه های سلامت اسپانیایی لطفا فیلم زیر را مشاهده کنید.
عنوان فیلم :خرید بیمه های سلامت اسپانیایی
پاسخ به برخی سوالات متداول شما در مورد بیمه اسپانیایی
در پاسخ باید گفت بله. یکی از فاکتورهای مهم برای تمدید اقامت دانشجویی داشتن یک قرارداد بیمه با پوشش کامل در حوزه‌ی سلامت می‌باشد که زمان شروع بیمه می‌بایست دقیقا از زمان شروع دوره‌ی تحصیل تا حداقل پایان تحصیل شما اعتبار داشته باشد.
بیمه درمانی مورد نظر سفارت اسپانیا باید از یک شرکت خصوصی و قابل مقایسه با آنچه بهداشت عمومی اسپانیا ارائه می‌دهد، باشد. لازم به ذکر است که بیمه مسافرتی برای دریافت اجازه اقامت معتبر نیست. علاوه بر این، بیمه نامه باید شامل بستری شدن در شرایط اضطراری یا انتقال به بیمارستان در صورت ضرورت پزشکی یا مرگ را پوشش دهد و سقف بیمه حداقل باید 30.000 یورو باشد.
پاسخ این سؤال به مدت‌ زمان اقامت شما در اسپانیا بستگی دارد. اگر قصد دارید فقط 3 ماه در اسپانیا بمانید و اقامت اسپانیا را نداشته باشید، در این مدت فقط به بیمه مسافرتی نیاز پیدا خواهید کرد .اما اگر مدت اقامت شما بیش از 90 روز باشد، بدون توجه به اینکه از اتحادیه اروپا باشید یا خیر، باید یک قرارداد بیمه درمانی خصوصی داشته باشید.
متقاضیانی که اقدام به خرید بیمه جهت درخواست اقامت از طریق سفارت اسپانیا می‌کنند، حتماً می‌بایست هزینه‌ی بیمه‌ی خود را به‌صورت کامل برای یک سال از تاریخ سفر و شروع ویزای خود پرداخت نمایند و فیش واریزی بیمه را به سفارت ارائه دهند که در صورت پرداخت ریالی و یا یورویی در ایران از طریق شرکت کارامون، فیش واریزی معتبر برای آن‌ها صادر می گردد. ولی متقاضیانی که می‌خواهند اقامت خود را برای سال‌های بعدی در اسپانیا تمدید نمایند، می‌توانند مبلغ بیمه خود را به‌صورت ماهیانه و یا هر 3 ماه یک‌بار و یا به‌صورت کامل سالیانه طبق قرارداد بیمه پرداخت نمایند.

بله مهاجران غیرقانونی که بدون اسناد معتبر در اسپانیا هستند، به مدت 90 روز به خدمات بهداشتی اولیه در کشور اسپانیا دسترسی خواهند داشت. در سال 2012 اصلاحاتی درزمینهٔ خدمات بهداشتی اعمال گردید که طبق این اصلاحات مهاجران فاقد مدارک فقط در موارد اضطراری مانند بیماری‌های خطرناک و یا زایمان می‌توانند از خدمات بهداشتی بهره‌مند شوند.

در صورت رد ویزا 10 درصد از کل مبلغ پرداختی کسر می‌شود و باقی مبلغ طی مدت 15 روز به شما بازمی‌گردد.

ویژگی‌های اساسی بیمه مورد تائید سفارت و اداره مهاجرت اسپانیا چیست؟
بیمه بدون پرداخت مشترک
این ویژگی بدان معنا می‌باشد که شما مجبور نیستید برای هر بار مراجعه به پزشک یا بیمارستان هزینه پرداخت کنید و شرکت بیمه کلیه هزینه را متقبل می شود.
SIN COPAGO
بیمه بدون دوره انتظار
این ویژگی بدان معنا می باشد که از تاریخ شروع بیمه، شخص بیمه شده مجاز به استفاده از تمام خدمات بیمه می باشد و نیاز نیست که بازه ی زمانی خاصی را منتظر بماند تا به خدمات بیمه دسترسی پیدا کند.
SIN CARENCIA
بازگشت جسد به کشور مبدا
تمام افرادی که قصد تمدید اقامت کشور اسپانیا را دارند، بیمه ی آن‌ها باید REPATRIACION یا پوشش بازگشت جسد را داشته باشد. به این معنی که در صورت بروز حادثه‌ای مانند تصادف، بیماری لاعلاج و مزمن و یا مرگ ناگهانی فرد، شرکت بیمه کلیه‌ی هزینه‌های انتقال شخص و یا جسد را تا کشور مبدا را پرداخت نماید و خانواده شخص بیمه‌شده نیاز به پرداخت هیچ مبلغ اضافه‌ای نداشته باشند.
REPATRIACION

شرکت کارامون همواره این مسئله را در نظر دارد که متقاضیان به دنبال خرید بیمه کامل، مورد تایید سفارت و اداره مهاجرت، ارزان و دارای پوشش کامل در سراسر اسپانیا می‌باشند؛ بنابراین، شرکت کارامون با داشتن نمایندگی رسمی از دو شرکت بزرگ و معتبر بیمه Asisa و Aegon که کامل‌ترین خدمات را نیز ارائه می‌دهند، انتخاب را برای شما راحت می‌کند. علاوه بر این، امکان پرداخت هزینه بیمه به صورت ریالی یا یورویی شرایط تهیه بیمه‌ را برای متقاضیان آسان تر کرده است.

ما تمام شرایطی را که قرارداد بیمه‌ی شما باید برای کامل و مورد تائید بودن پرونده توسط سفارت و یا اداره مهاجرت داشته باشد، با اطمینان در اختیار شما قرار خواهیم داد. این قسمت در فرآیند درخواست ویزای شما بسیار حائز اهمیت هست، بنابراین حتماً باید در خرید بیمه، دقت کافی داشته باشید.

با داشتن نمایندگی رسمی از معتبرترین شرکت های بیمه اسپانیایی نظیر ,Adeslas ,Asisa ,AegonDKV ,Sanitas که کامل ترین و با کیفیت ترین خدمات را نیز ارائه می دهند، انتخاب را برای شما راحت میکند.

تاکنون، توضیحات مختصری جهت آشنایی با بیمه درمانی مورد نیاز در روند مهاجرت به اسپانیا خدمت شما ارائه گردید. در صورت بروز هر گونه سؤال و یا اطلاع دقیق از قیمت بیمه و درخواست آن برای سفارت، می‌توانید با ارسال فرم زیر و یا تماس از طریق راه‌های ارتباطی با ما در ارتباط باشید. ما 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته پاسخگوی شما خواهیم بود.
شما می‌توانید با کلیک روی دکمه زیر در کمترین زمان قیمت بیمه را توسط بخش امور بیمه شرکت کارامون از اسپانیا دریافت نمایید.
امتیاز نوشته
Dafür wählen Sie dann einfach Ihr Bonus Konto aus und klicken dort auf Auszahlung. sowohl für Zudem stehen Ihnen nicht alle Zahlungsmittel zur Verfügung. online spielen Curacao eGaming ist eine der strengsten Aufsichtsbehörden in der Gambling Branche. mobile casino vulkan Das" "allein zeigt schon perish Glücksspiellizenz von Curacao, die Spieler völlig transparent recherchieren können. lesen sie