برگزاری تورهای اروپایی

برگزاری تورهای اروپایی، بهترین گزینه برای گردشگران حرفه‌ای

چناچه تجربه سفر به کشورهای اروپائی را دارید، شاید مشکل زیادی برای اخذ ویزا نداشته باشید اما اگر برای اولین بار است که می‌خواهید به اروپا سفر کنید، شاید مشکل ویزا برای شما جدی باشد.

تورهای دور اروپا، معمولا در کشور‌های حوزه شینگن برگزار می گردد. به این دلیل که افراد برای ورود به هر کشور،نیاز به گرفتن ویزای جداگانه ندارند. ارزان‌ترین تور ترکیبی اروپا، برای 9 روز و در 3 شهر برگزار می‌شود که پایه قیمت آن از 800 یورو است.حداکثر قیمت تورهای دور اروپا، برای 12 روز و 4 شهر است که شروع قیمت از 1,800 یورو می‌باشد.برگزاری تورهای ترکیبی اروپایی، فرصت بیشتری برای تفریح و گشت و گذار را برای افراد فراهم می کند. همچنین به جای یک و یا یک کشور، از چندین شهر و کشور بازدید می‌کنند که این خود فرصت خوبی است.

ضمانت‌نامه تور اروپایی

ضمانت‌نامه تورهای اروپایی از طرف آژانس‌های هواپیمایی گرفته می‌شود و ربطی به سفارت خانه‌ها ندارد.چنانچه مسافر به کشور محل اقامت خود برنگردد، اعتبار آژانس هواپیمایی در سفارت‌ها از دست می رود. به همین علت این ضمانت‌نامه‌ها را آژانس‌های مسافرتی دریافت می نمایند. تعیین مبلغ ضمانت‌نامه به شرایط متقاضیان بستگی دارد و این مبالغ از 100 میلیون تومان و با توجه به شرایط مسافر متفاوت است.

تور اروپایی انفرادی

چنانچه شما هم از جمله افرادی هستید که به تنهایی عادت دارید ، حتما تور انفرادی اروپا را انتخاب نمایید. تور های گروهی اروپا معمولا در ایام و فصول خاصی برگزار می‌گردد و قیمت بالاتری دارد.

مزیت تورهای انفرادی

  • ارزان‌تر بودن در مقایسه با تورهای گروهی اروپا
  • امکان انتخاب تاریخ و تعداد شب‌های اقامت توسط مسافر
  • عدم ارائه ضمانت‌نامه بازگشت از سفر
  • امکان انتخاب هتل توسط مسافر
  • امکان تغییر تاریخ و یا حتی کنسلی تور

معایب تور انفرادی اروپا

  • ترانسفر رفت و برگشت به عهده خود متقاضی است
  • لازم به ذکر است که در تورهای گروهی در حدود 20% شانس بیشتری برای اخذ ویزا وجود دارد.
  • آشنا نبودن اکثر مسافران به زبان کشور مقصد

تور لحظه آخری اسپانیا

لازم به ذکر است که تور لحظه آخری اسپانیا به توری گفته می شود که تور قیمت آفر می گذارند و یا هتل های اسپانیا روی قیمت هتل تخفیف می گذارند که قیمت تور اسپانیا کاهش می یابد یا اینکه ایرلاین های تور اسپانیا تعداد محدودی جای خالی داشته باشند که قیمت بلیط ارزان اسپانیا به شما ارائه دهند.

قیمت تورهای اروپایی

بیشترین لذت و هیجان سفر خارجی با تور اروپایی در ابتدای آن با خرید تورهای اروپایی ارزان قیمت آغاز میشود ،همواره این نکته را مد نظر داشته باشید که پیش خرید یعنی اینکه شما حداقل ۲ الی ۳ ماه قبل تر از تاریخ سفر تورهای اروپایی خود را رزرو نمایید ، که در اینصورت قیمت تورهای اروپایی برای شما ارزانتر خواهد بود.

حتما به این موضوع توجه داشته باشید که پیش خرید تور اروپا و قیمت تور اروپایی ارزان و لوکس را باید از یک آژانس مسافرتی معتبر استعلام و خرید کنید.

 

امتیاز نوشته
Dafür wählen Sie dann einfach Ihr Bonus Konto aus und klicken dort auf Auszahlung. sowohl für Zudem stehen Ihnen nicht alle Zahlungsmittel zur Verfügung. online spielen Curacao eGaming ist eine der strengsten Aufsichtsbehörden in der Gambling Branche. mobile casino vulkan Das" "allein zeigt schon perish Glücksspiellizenz von Curacao, die Spieler völlig transparent recherchieren können. lesen sie