فوتبال

ورود سریع به فوتبال اسپانیا
شهر های بارسلونا و مادرید اسپانیا

ترانسفر بازیکن فوتبال

در تیم های فوتبال سطح حرفه ای اسپانیا و اروپا

رویای بازی در اسپانیا و اروپا

دوره های آکادمی و استعدادیابی

ویژه افراد مبتدی و حرفه ای سنین پایه تا بزرگسال

شرکت در یک آکادمی حرفه ای

Rinpad

آنالیزگر سریع و آسان عملکرد تیم و بازیکن

دیدن تصاویر لحظه ای شما در اروپا

جهت درخواست شرکت در آکادمی های معتبر فوتبال ، میتوانید از طریق فرم ، درخواست خود را ثبت نمایید و یا از طریق واتساپ تماس حاصل نمایید.

در صورتی که شما نیز به دنبال رویای رسیدن به سطح حرفه ای فوتبال دنیا هستید و همچنین علاقه مند به شرکت در آکادمی های معتبر فوتبال و یا عقد قرارداد با یکی از تیم های حرفه ای در اسپانیا هستید می توانید با مطالعه ی اطلاعات زیر با بخش ورزش شرکت کارامون در اسپانیا تماس گرفته و شرایط خود را بررسی نمایید. ما با داشتن ارتباطات مستقیم و متعدد با تیم های باشگاهی در اسپانیا و دیگر کشورهای اروپایی و همکاری با برترین آکادمی های فوتبال در شهرهای بارسلونا و مادرید این امکان را برای شما فراهم آورده ایم که در صورت داشتن حداقل شرایط، خود را به سطح اول فوتبال دنیا رسانده و از فرصتی عالی جهت رسیدن به این رویای بزرگ برخوردار شوید.

با مشاهده ی فیلم کوتاه زیر با خدمات ویژه بخش ورزش شرکت کارامون در اسپانیا بیشتر آشنا شوید.
عنوان فیلم : خدمات ویژه بخش ورزش شرکت کارامون در اسپانیا

رویای بازی در سطح فوتبال حرفه ای در  اسپانیا

فوتبال ورزش پر طرفدار در اسپانیا

فوتبال در اسپانیا میلیون ها هوادار دارد و بدون شک ورزش ملی اسپانیاست. طبق آخرین اخبار حدود 1.1 میلیون فوتبالیست در اسپانیا در رده های سنی مختلف فوتبال بازی می کنند وبه راحتی می توان فهمید که چرا بسیاری از بازیکنان رویای این را دارند که شبیه مسی و یا سرخیو راموس شوند. از نظر تعداد فوتبالسیت، شهر بارسلونا در رده ی اول و پس از آن مادرید و آندولس قرار میگیرند. لالیگا و یا لیگ دسته یک فوتبال اسپانیا شامل 20 باشگاه می باشد که در حال حاضر از نظر درآمد سالیانه در سطح اول جهان قرار دارد.

رده بندی سنی برای فوتبال پایه در اسپانیا به صورت زیر می باشد:

Benjamin

شامل همه پسران و دختران هشت و نه ساله است. در این رده، کوچکترها برای اولین بار در رقابتی با تیم های دیگر در استان خود بازی می کنند. در این مرحله آنها علاوه بر دریافت مفاهیم تهاجمی و دفاعی، مفاهیم اولیه تکنیک، مانند پاس، کنترل و شوت را یاد می گیرند.

Alevin

شامل همه پسران و دختران یازده و دوازده ساله است. در این مرحله، روش های عمق بخشیدن به بازی و ایجاد فضاهای آزاد توضیح داده می شود، دستورالعمل های لازم به بازیکنان آموزش داده می شود تا بدانند چگونه و چه موقع حمله کنند.

Infantil

شامل همه پسران و دختران دوازده و سیزده ساله است. در رده سنی نوجوانان، بازیکنان تمرینات خود را در زمین فوتبال آغاز خواهند کرد. علاوه بر مفاهیمی که در مراحل قبل آموخته اند، مربی به آنها ساخت دیوارها، تغییر جهت گیری، پشتیبانی بدون نشان و کمک مداوم را آموزش می دهد. در زمینه دفاعی، تأکید ویژه بر علامت گذاری و مبادله، و همچنین رویارویی، پیش بینی و رهگیری بازیکنان آموزش داده می شود. علاوه بر این بازیکنان نحوه ی ایجاد و استفاده از استراتژی ها را یاد می گیرند، که به آنها کمک می کند از هر موقعیتی استفاده کنند تا حریف را حیرت زده یا خنثی کنند.

Cadete

شامل همه پسران و دختران چهارده و پانزده ساله است. در این دسته، فوتبالیست ها باید تمام مفاهیم تهاجمی و دفاعی آموزش داده شده در مراحل قبل را به طور مداوم تقویت کنند. در هر جلسه تمرینی، بازیکنان باید علامت گذاری، چین خوردگی، پوشش، تعویض منطقه بازی و … را تمرین کنند.

Juvenil

شامل همه پسران و دختران شانزده ، هفده و هجده ساله است. در این مرحله تمام اصول تهاجمی و دفاعی که قبلاً آموخته شده است کامل می شود و علاوه بر این، مربی قادر خواهد بود به صورت حرفه ای سیستم ها و برنامه های تاکتیکی را تمرین و اجرایی نماید.

 Sénior

شامل همه پسران و دختران بالای 19 سال است.

امتیاز نوشته
Dafür wählen Sie dann einfach Ihr Bonus Konto aus und klicken dort auf Auszahlung. sowohl für Zudem stehen Ihnen nicht alle Zahlungsmittel zur Verfügung. online spielen Curacao eGaming ist eine der strengsten Aufsichtsbehörden in der Gambling Branche. mobile casino vulkan Das" "allein zeigt schon perish Glücksspiellizenz von Curacao, die Spieler völlig transparent recherchieren können. lesen sie