ترانسفر فرودگاهی

جهت درخواست خدمات ترانسفر فرودگاهی ، میتوانید از طریق فرم ، درخواست خود را ثبت نمایید و یا از طریق واتساپ تماس حاصل نمایید.

خدمات ترانسفر فرودگاهی و بین شهری در اسپانیا

قطعا یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های هر آژانس مسافرتی و یا افرادی که به صورت گروهی و یا انفرادی به یک کشور جدید سفر می کنند, دسترسی به ترانسفر فرودگاهی آسان،مورد اطمینان و ارزان قیمت باشد.

همواره در سالن های فرودگاهها عده ای سودجو به دنبال جذب مسافرین و اخذ مبالغ گزاف از مسافران هستند، اما رانندگان ما از طرف شرکت کارامون در سالن خروجی با پلاکارد منتظر مسافرین گرامی هستند و با خودروهایی لوکس مسافران را تا درب هتل همراهی خواهند کرد.

همچنین در صورت نیاز، رانندگان ایرانی نیز در بسیاری از شهرهای اسپانیا قادر به ارائه خدمات هستند.اجاره خودرو های سواری، میدل باس، اتوبوس و… یکی از سرویس های شرکت کارامون اسپانیا میباشند که با بهترین قیمت در چند کلاس (اقتصادی، لوکس، گروهی و…) ارائه می گردد.

ترانسفر فرودگاهی

مزایای ترانسفر فرودگاهی و بین شهری

1.حفظ امنیت مسافرین و جلوگیری از سوء استفاده رانندگان غیر رسمی

2.حفظ و حراست منابع مالی مشتریان از لحاظ رانندگان سودجو اعم از رسمی و غیر رسمی

3.دادن قدرت انتخاب به مشتریان برای انتخاب نوع وسیله ترانسفر اعم از ترانسفر خصوصی با ماشین معمولی، ماشین لوکس و یا ماشین های گروهی

4.قابلیت دسترس آسان برای سفرهای بین شهری 

شرایط رزرو ترانسفر فرودگاهی

1.ترانسفر فرودگاهی تا حداکثر 24 ساعت قبل از تاریخ سفر از طریق ارسال فرم پایین صفحه قابل رزرو می باشد.

2.دقت فرمایید در هنگام رزرو ترانسفر مشخصات کامل مسافر، ساعت و تاریخ دقیق انتظار راننده و شماره پرواز وارد شود.

3.شماره حساب جهت پرداخت هزینه ترانسفر به صورت ریالی و یورویی از طریق لینک برای شما ایمیل خواهد شد.

4.کمتر از 2 ساعت پس از پرداخت واچر ترانسفر فرودگاهی شما و تاییدیه پرداخت برای شما ارسال خواهد شد.

5.هرگونه تغییر در ترانسفر درخواستی فقط تا 48 ساعت قبل از تاریخ رزرو قابل بررسی می باشد.

6.پس از دریافت واچر دستورالعمل نوشته شده جهت دسترسی آسان به راننده مطالعه شود.

شرکت کارامون با داشتن کارشناسان با تجربه در اسپانیا آماده ی خدمت رسانی به مسافران عزیز است.هم چنین, خدمات ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی در اسپانیا از طریق شرکت کارامون قابل دسترس در کلیه ی فرودگاه ها و شهرهای مختلف کشور اسپانیا می باشد.

 

امتیاز نوشته
Dafür wählen Sie dann einfach Ihr Bonus Konto aus und klicken dort auf Auszahlung. sowohl für Zudem stehen Ihnen nicht alle Zahlungsmittel zur Verfügung. online spielen Curacao eGaming ist eine der strengsten Aufsichtsbehörden in der Gambling Branche. mobile casino vulkan Das" "allein zeigt schon perish Glücksspiellizenz von Curacao, die Spieler völlig transparent recherchieren können. lesen sie