ترانسفر پول جهت خرید ملک

راه های ترانسفر پول جهت خرید ملک
انتقال پول به صورت مطمئن به اروپا جهت خرید ملک و سرمایه گذاری مطابق با قوانین اتحادیه اروپا
جهت درخواست انتقال و ترانسفر پول، میتوانید از طریق فرم زیر درخواست خود را ثبت نمایید و یا از طریق واتساپ تماس حاصل نمایید.

ترانسفر پول جهت خرید ملک در اسپانیا

یکی از خدمات تخصصی شرکت کارامون جهت خرید ملک در اسپانیا، انتقال پول با روشی کاملا امن و سریع می باشد. شرکت کارامون با توجه به حساسیت بسیار بالای موضوع انتقال پول و محدودیت های بسیار جدی به جهت قوانین سرسخت اروپا برای جلوگیری از پول‌شویی و تامین مالی تروریسم برای افتتاح حساب بانکی، اقدام به انتقال پول برای افراد با ملیت تنها ایرانی با روشی امن و 100 درصد قانونی با الزام داشتن مدارک معتبر توسط خریدار برای اثبات مبدا پول صحیح در کشور ایران و یا کشور های دیگر می نماید.

در صورت علاقه مندی برای خرید ملک در اسپانیا و کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق راه های ارتباطی ما با ما در تماس باشید.

امتیاز نوشته
Dafür wählen Sie dann einfach Ihr Bonus Konto aus und klicken dort auf Auszahlung. sowohl für Zudem stehen Ihnen nicht alle Zahlungsmittel zur Verfügung. online spielen Curacao eGaming ist eine der strengsten Aufsichtsbehörden in der Gambling Branche. mobile casino vulkan Das" "allein zeigt schon perish Glücksspiellizenz von Curacao, die Spieler völlig transparent recherchieren können. lesen sie