شهر سویا

فهرست مطالب

شهر سویا با نام های سبیا و سویل هم شناخته می شود، این شهر پایتخت آندولوس یا آندالوسیا و مرکز فرهنگی و مالی جنوب اسپانیا است. این شهر تنها با داشتن 700000 نفر جمعیتی یکی از شهرهای کم جمعیت در دنیا می باشد. این جمعیت در ابعاد متروپولین خود به 1.6 میلیون نفر می رسد که این موضوع این استان را به چهارمین استان بزرگ اسپانیا مبدل کرده است. سویا بزرگترین مقصد گردشگری آتلانتیک است که به مسافران خود خدمات رفاهی فوق العاده ای را ارائه می کند.

این شهر در ساحل آرام رود گوادالکووییر (Guadalquivir River ) قرار گرفته است. رودخانه ای که شهر سویا را به دو بخش اصلی سویا و تریا تقسیم کرده است. گوادالکووییر در واقع یک رودخانه تاریخی است که نقش زیادی در تاریخ شهر سویا داشته است. این رودخانه توسط رومیان به نام Baetis و بعدا توسط اعراب با نام بیتک یا الوادی الخبیر نامیده شد. در دره این رودخانه غلات زیادی توسط کشاورزان کشت می شود و به همین دلیل سویا به عنوان یک بندر دریایی که برای تجارت کالاهای کشاورزی تولید شده در غرب کاربرد دارد، شناخته می شود. سویا تنها یک بندر کشاورزی نیست. این بندر از زمان رومی ها به عنوان یک بندر مهم اقتصادی شناخته شده و کاربرد داشته است. پس از آن، روز به روز بر میزان اهمیت این بندر افزوده شده است و کم کم سویا وارد یک تجارت قوی با آمریکا می شود و به دلیل انحصار فروش برخی از کالاها میزان اهمیتش دوچندان می گردد.

اما با از بین رفتن انحصار فروش کالاها و اینکه کم کم کادیز سویا را به منطقه ای برای سکونت تبدیل کرد، شهر سویا وارد دوره جدیدی شد و کم کم رونق خود را از دست داد و دیگر رونق سابق را پیدا نکرد. در قرن نوزدهم، شهر سویا دوباره رونق و شهرت خود را به دست آورد، اما این بار دلیل آن تنها تجارت نبود. معماری های تاریخی و فرهنگ غنی به وجود آمده در این منطقه باعث شده که سویا به قطب گردشگری رمانتیک جوانان اشراف انگلیسی تبدیل شود.

شهر سویا صنعت گردشگری خود را با برگزاری نمایشگاه بین المللی در سال 1992 متحول کرد. صنعت گردشگری سویا رواج زیادی پیدا کرد و همین موضوع باعث ساخت یک فرودگاه جدید، یک ایستگاه قطار جدید، ایجاد خط پر سرعت قطار بین مادرید و سویا، پل های جدید و باز سازی و بهبود خیابان ها و بلوار های سویا شد. امکانات گردشگری در شهر سویا به شدت بهبود یافت و شهر با جشنواره ها، رنگ ها و صحنه های پر طرفدار و مهیج جانی تازه گرفت.

مکان های دیدنی شهر سویا

کلیسای جامع سویا (Cathedral of Seville )

کلیسای جامع سویا یکی از بزرگترین کلیساهای دنیا است و به عنوان سومین کلیسای بزرگ دنیا پس از کلیسای سنت پیتر (Saint Peter’s ) در رم و سنت پل (Saint Paul’s ) در لندن شناخته می شد. در حال حاضر این کلیسا به لحاظ مساحت و ساخت و ساز بزرگ ترین کلیسای دنیا است. این کلیسا در قرن پانزدهم و در محل سابق مسجدی که در قرن 12 ساخته شده بود، بنا شده است. این کلیسا در مجموع 11.520 متر مربع مساحت دارد.

کلیسای جامع سویا محل استقرار نهایی کریستف کلمب بوده است. برای بازدید از این کلیسا باید هر فرد بزرگسال 9 یورو پرداخت کند.

La Giralda

یک برج و مناره بسیار بلند و زیبا هستند که در اصل مربوط به مسجد مقدس مربوط به مسلمانان بوده ولی امروزه به عنوان برج غول پیکر کلیسای جامع سویا و نماد فرهنگی این شهر می باشد. برای اینکه از بالای این برج بتوانید دید عالی از شهر را تجربه کنید باید 34 پله را  بالا بروید. بازدید از این برج و مناره معمولا به همراه همان کلیسای جامع می باشد و همان هزینه 9 یورو برای بزرگسالان را دارد.

Real Alcázar

آلکازار کاخی فوق العاده زیبا با سبک معماری موریش در موجار (Mudjjar) است. این کاخ در قرن چهاردهم توسط پدور اول ستمگر ساخته شد. آلکازار به دلیل تنوع زیاد و تعداد زیاد اتاق ها، معماری بی نظیر، باغ های شاداب و شمار زیادی از حیاط ها و حوضچه ها و سازه های اسرار آمیز شهرت فراوان دارد. هنگام بازدید از این کاخ حیرت انگیز حتما به یاد داشته باشید که اتاق برنامه ریزی سفر کریستوف کلمب را حتما مشاهده کنید. شما می توانید از دیدن نقاشی های زیبا بر دیوار های این کاخ و با بازتاب نور خیره کننده و زیبایی که گویی از پس قرن ها به داخل قصر می تابد، لذت ببرید.

پذیرش افراد در این کاخ اگر بزرگسال باشند نفری 9.50 یورو می باشد. دانشجویان و افراد جوان تر از 25 سال و افراد بازنشسته تنها 2 یورو و افراد زیر 16 سال بصورت رایگان می توانند از این کاخ دیدن کنند. خرید بلیط این کاخ می تواند بصورت آنلاین و برای روز بعد انجام شود. بدین ترتیب مجبور به ایستادن در صف طولانی بلیط فروشی نمی شوید. این کاخ دارای یک قصر فوقانی هم هست که برای بازدید از آن باید 4.50 یورو اضافه تر پرداخت کنید. در این قصر، راهنمایی صورتی تمامی موضوعات را برای شما بازگو می کند.

Jewish Quarter

جویش کوارتر و یا بخش یهودی شهر سویا در اطراف کلیسای جامع این شهر است که به دلیل داشتن ساختار بسیار قدیمی و تاریخی و خیابان های در هم تنیده و پیچیده شناخته می شود. این قسمت از شهر به عنوان یکی از جذاب ترین قسمت های دیدنی شهر سویا می باشد و ارزش دیدن زیادی دارد.

Hospital de los Venerables

شاید وقتی نام یک بیمارستان برده شود، متحیر  بمانید که چگونه می تواند یک نقطه گردشگری ارزشمند باشد. اما این بیمارستان، خانه بازنشستگان قرن هفدهمی  و بیمارستانی برای کشیشان و بیماران بازنشسته آن زمان بوده است که اخیرا فونداسیون آن بازسازی شده تا ضمن جلوگیری از تخریب شدن آن همچنان نمایی بی بدیل از معماری اندولس در این شهر پا بر جا باشد و خودستایی کند. این بیمارستان در دل خود یک کلیسای زیبای باروک هم دارد که به شدت دیدن آن توصیه می شود. ورودی به این بیمارستان برای بزرگسالان 4.75 یورو است که به همراه یک راهنمای صوتی به بازدیدکنندگان ارائه می شود.

Torre de Oro

یک برج قرن سیزدهمی و اثری ارزشمند از معماری نامی به نام المهدس است. این کاخ امروزه به مکانی برای موزه دریایی تبدیل شده است. بازدید از این کاخ و یا موزه برای بزرگسالان 3 یورو و برای دانش آموزان 1.50 یورو است

Plaza de España

پلازا د اسپانیا میدانی مشهور در شهر سویا است که به دلیل داشتن فضاهای باز و ساختمان های به هم چسبیده شهرت فراوانی در کل اسپانیا دارد. این میدان در سال 1929 ساخته شده است. در سال های اخیر، از قسمت هایی از این سازه برای فیلم برداری قسمت هایی از فیلم مشهور جنگ ستارگان استفاده شده است. در بخشی از این میدان که به موزه تبدیل شده است انواع صنایع دستی و کالاهای دست ساز سویا ساخته و فروخته می شود. این میدان در ابتدا تنها با هدف ساخت یک نمایشگاه تاسیس شد، ولی امروزه دفاتر دولتی سویا در بیشتر ساختمان های آن فعالیت می کنند.

Universidad de Sevilla

ساختمان آن در ابتدا کارخانه تنباکو سویا بود و از سال 1728 تا 1771 توس طسباستین ون دی بوش ساخته شد. در بالای این ساختمان نمادی مثلثی شکل وجود دارد که به مجسمه لا فاما ختم می شود. ساختمان دخانیات و یا تنباکو سویا بزرگترین ساختمان صنعتی در اسپانیا محسوب می شد و موجب انحصار درآمد زیادی برای مالکین کارخانه شد که از آن برای زیباتر کردن هر چه بیشتر معماری کارخانه و باغ های اطراف هم استفاده می کردند. کلیسا و زندانی در این کارخانه قرار دارد که باعث کامل تر شدن ساختمان می شود. در داخل ساختمان می توانید راه پله های چشمگیر، فواره ها و پاسیوهای خیره کننده ای را پیدا کنید.

در سال 1953 این کارخانه به ساختمان اصلی دانشگاه سویا تبدیل شد. در پشت این کارخانه توتون و تنباکو پارک ماریو لوئیز (María Luisa park ) واقع شده است که قسمتی تاریخی از شهر سویا می باشد.

Palacio de la Condesa de Lebrija

یکی از دیدنی ترین کاخ های موجود در سویا است که به دلیل داشتن مجموعه ای از موزاییک های رومی که عملا کل طبقات را پوشش داده اند شهرت دارد. این کاخ بهترین کاخ کاشی کاری شده در کل اروپا است. این کاخ همچنین مجموعه ای ارزشمند از دیوار نگارهها، گلدان ها، آمفوراها، ستون ها و مجسمه هایی غیر قابل ارزش گذاری می باشد. در طبقات بالا، محل اقامتگاه های قبلی کنترس و نسل های او بوده که بصورت دست نخورده هستند و شما می توانید مشاهده کنید. این اتاق ها همچنان زیورآلات و تزئینات خود را دارند و همچنان مبلمان و تخت های آن به خوبی حفظ شده اند. آثار هنرمندان بزرگی همچون ون دایک، بروگل، آلونسو کانو و سایر هنرمندان در کنار آقار شیشه ای و چینی های ارزشمند نمایی فوق العاده به کاخ داده است.

اگر قصد بازدید از طبقات بالا را دارید باید روز قبل رزرو کرده باشید، زیرا طبقات بالا تنها برای توریست ها می باشد و فقط باید بصورت آنلاین بلیط رزرو کرده باشید. هزینه بلیط 6 یورو تنها برای طبقه پایین و 9 یورو برای طبقه پایین و بالا با هم می باشد.

Casa de Pilatos

یک قصر قرن شانزدهمی و بصورت کلی به عنوان یکی از بهترین قصر های موجود در شهر سویا می باشد. ورودی به این قصر 8 یورو می باشد.

Palacio de Arzobispal

قصری در منطقه تاریخی شهر و متعلق به روحانیون و اسقف اعظم می باشد. هر چند از بیرون قصر هم می توانید نمایی از قصر را ببینید، ولی در نظر داشته باشید که در خارج از قصر تنها می توانید نگاهی اجمالی به پاسیو و دیوار های آن بیاندازید در حالی که در داخل قصر آثار مهم هنری و معماری وجود دارند.

Archivo General de Indias

مجموعه ای خصوصی از آثار دیدنی در سویا است که عموما مجموعه آثار و یافته ها و خاطرات کریستوف کلمب را نشان می دهد.

موزه ها و گالری های شهر سویا

 

Museo de Bellas Artes

برخی از این موزه به عنوان برترین موزه هنرهای زیبا پس از موزه پرادو در مادرید نام می برند. شهروندان اتحادیه اروپا می توانند از این موزه بصورت رایگان بازدید کنند. ساختمان موزه یک ساختمان بسیار قدیمی از یک کلیسای قرن هفدهمی می باشد که بازسازی شده و دارای پانزده اتاق است که هر یک آثاری ارزشمند از هنرهای سلیلی از دوره گوتیک تا اوایل دوره قرن بیستم را به نمایش می گذارند.

نقاشی ها و آثار ارزشمندی در این موزه برای بازدید عموم قرار گرفته است . این موزه در روز های یکشنبه هم تا ساعت 1.30 فعالیت می کند.

Museo de Carruajes

یک موزه کوچک با واگن ها متفاوت و متنوع است که برای بازدید از آن شهروندان اروپایی رایگان و افراد دیگر باید 3.60 یورو هزینه کنند.

Museo del Baile Flamenco

موزه رقص فلامنکو تجربه ای خارق العاده از بازدید هنرهای نمایشی و موسیقی را برای شما فراهم می کند. آثار هنری، فیلم ها و موسیقی های مختلف اسپانیایی در صفحات نمایش لمسی و سن نمایش فوق العاده در این موزه برای علاقه مندان محیا شده است. نمایشگاه هنرهای عکاسی و نقاشی هم در این موزه به نمایش درآمده است. ارائه رقص، آواز ، ترانه، گیتار و … را بصورت زنده در این موزه تجربه خواهید کرد .

Archeology Museum

 موزه باستان شناسی سویا یکی از بهترین مجموعه های آثار تاریخی رومی در اسپانیا است که آثار آن مربوط به دوره رومی ها و یا آورده شده از سرزمین های ایتالیایی است.

La Casa de la Ciencia – Science Museum, Seville

این موزه در واقع متعلق به علوم و تحقیقات سویا می باشد. این موزه در ساختمانی با معماری فوق العاده هنرمند مشهور مانوئل پیکوراس کوتولی (Manuel Piqueras Cotolí ) برنده جایزه  Ibero-American Exposition در سال 1929 می باشد. بازدید از این موزه بخصوص برای هنرمندان و معماران اینکار اهمیت زیادی دارد.

این موزه در حال حاضر سه نمایشگاه دائمی برای عموم دارد. بی مهرگان اندلس، زمین شناسی سویا و نمایشگاه دریایی کاتاسین اندلس می باشد. این موزه همچنین یک پلانتاریوم در ساحل دارد.

Seville Aquarium

این نمایشگاه در واقع آکواریم اصلی شهر سویا است که به بازدید کنندگان اجازه می دهد تا  از طریق 35 نمایشگر فوق العاده به بازدید از انواع ماهی ها و جانوران دریایی از نزدیک مشغول شوند. این مجموعه توسط ماژولان در طول بازگشت از سفر او در سال 1519 گردآوری شده، جایی که او در مسیر سفر خود در تلاش برای رسیدن به جزایر اسپایس با آنها مواجه شده است. این مجموعه بالغ بر 3000 متر مکعب آب دارد که بیش از 400 گونه دریایی و بیش از 7000 نمونه تصویر از تصاویر گرفته شده توسط ماژولان را به نمایش گذاشته است.

سفر شما در دل این مجموعه حدودا 700 متر به داخل آن می باشد و تقریبا 1.5 ساعت برای بازدید آن وقت نیاز دارید.

Centro de Interpretacion Juderia de Sevilla

نمایشگاهی مخصوص به یهودیانی است که در محله سانتا کروز قرار دارد و شامل انواع آثار دوره های مختلف از دوره های قرون وسطی تاکنون می باشد. آثاری در مورد فرهنگ، آداب و رسوم؛ آهنگ ها، ضرب المثل ها، داستان ها و قصه های یهودیان در این دوران را می توانید در این نمایشگاه مشاهده کنید.

 

کارهایی که در سویا می توان انجام داد

Semana Santa

این یک سنت جشن در هفته عید پاک است که هزاران نفر آن را برگزار می کنند. بدین ترتیب در تمام طول هفته نمایش هایی برگزار می شود. یک نمایش فوق العاده دیدنی کاتالوک که نباید از دست داد.

Feria de abril

جشن آپریل، پس از یک هفته جشن Semana Santa یا همان مهمانی عظیم برگزار می شود. این بزرگ ترین جشنی است که به عقیده برخی از مردم در سویل برگزار می شود. اغلب مردم سویا اگر نگوییم همه آنها یک هفته جشن می گیرند و خود را برای این جشن یک ماهه آماده می کنند. این جشن در واقع یک نمایشگاه کالا است که در کنار رودخانه شهر و در منطقه ای بسیار بزرگ بر  پا می شود و تعداد زیادی از کاستا (casetas) (غرفه های) عمومی و خصوصی را شامل می شود که در کنار خیابان بر پا شده اند. کاستا چادر های کوچکی هستند که تنها شما زمانی می توانید وارد چادر های خصوصی شوید که به آن دعوت شده باشید. چادرهای بزرگ تر عمومی هستند ولی تنها جنبه سرگرمی دارند.

روز به دو قسمت تقسیم می شود و چادرها از ساعت 8 صبح فعالیت خود را آغاز می کنند و تا ظهر و سپس از بعد از ظهر تا شب به کار خود ادامه می دهند. خیابان ها آذین بسته می شود و سوارکارانی با لباس های سنتی و محلی و واگن هایی زیبا به نمایش می پردازند. بعد از ساعت 8 شب دیگر همه خیابان ها خلوت می شود و شهر به حالت عادی باز می گردد. در این زمان سویا یکی از بهترین مکان ها و دیدنی ترین مکان ها در اروپا است. این نمایشگاه یکی از بهترین جشن هایی است که در اسپانیا و اروپا برگزار می شود . در این جشن هر آنچه که درباره اسپانیا شنیده اید از رقص فلامنکو، لباس های سنتی، گیتار و نوازندگی زنده، تاپاس های بزرگ، شادی مردان و زنان و کودکان در کنار هم در خیابان و شب زنده داری را خواهید دید.

به بیرون بروید

زندگی شبانه در سویا فوق العاده است. هیچ شهر دیگر اروپایی به اندازه سویا سرگرمی، کافه ها و باشگاه های شبانه ندارد. در تابستان به Isla Cartuja بروید تا درک کنید که چرا شب اسپانیایی ها تا ساعت 7 صبح ادامه دارد. در این مکان می توانید انواع دیسکو ها و جشن های رو باز و در محیط آزاد را مشاهده کنید. سایر ایستگاه های شبانه دیگر در سویا را می توان Calle Betis در بتیس، La Alamede de Hércules و Plaza Alfalfa را عنوان کرد.

فلامنکو

در واقع فلامنکو در حال حاضر در اسپانیا از شهرت و محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است و این تنها شامل گردشگران و توریست ها نمی شود اما با این حال پیدا کردن مکان مناسب اهمیت زیادی دارد. بهترین حالت این است که از تور Sevilla LowCost برای استفاده از یک فلامنکو عالی استفاده کنید. با استفاده از این تور شما می توانید از یک نمایش فلامنکو خالص و ناب، طعم واقعی نوشیدنی و خوراکی های اصیل و سایر تفریحات لذت ببرید. موزه رقص فلامنکو  یک موزه اختصاصی هنر است که دانش فراوان، نمایش ها و دیدنی های زیادی را برای علاقه مندان فراهم می کند.

آرنال (Arenal) مکان دیگری برای دیدن یک نمایش فلامنکو خوب است.  مکانی که هر روز نمایش اصیلی از یک فلامنکو واقعی را خواهید دید.

فوتبال

سویا دو تیم فوتبال دارد. باشگاه سویا و باشگاه رئال بتیس. باشگاه ورزشی سویا در کنار Plaza Nervion واقع شده است. شما می توانید 5 دقیقه از بازی را بصورت رایگان در آخر هر مسابقه تماشا کنید.

به تماشای گاو بازی بروید

به یاد داشته باشید هر چند گاو بازی و سر به سر گاو های وحشی گذاشتن در سویا به عنوان یک ورزش شناخته می شود ولی این ورزش مناسب همه نیست. افرادی که در خصوص حیوان آزاری و یا این فعالیت احساس خوبی ندارند بهتر است به این رویداد نروند. در انتها معمولا این رویداد با قتل گاو به پایان می رسد. بازدید از این رویداد و تماشای موزه مرتبط با گاو بازی می تواند سرگرمی خوبی برای برخی از افراد علاقه مند باشد. هر چند گاو بازی در سویا بزرگترین در نوع خود در اسپانیا محسوب نمی شود ولی به دلیل تاریخچه ای که دارد جذاب ترین صحنه گاو بازی در کل اسپانیا را دارد.

قدم زدن و خرید در بازار های آزاد سویا

فروشندگان زیادی در همه جای شهر سویا اجناس خود را در خیابان ها بساط می کنند و می فروشند. وقتی همه جا فروشگاه ها بسته اند، برخی از این فروشندگان در خیابان ها بساط می کنند.

یکی از این فروشگاه های خیابانی در پشت مرکز خرید Alcampo در Ronda del Tamarguillo واقع در Avenida de la Paz می باشد. این فروشگاه انواع اجناس ارزان قیمت و دست دوم  مانند انواع لباس، مبلمان، ملزومات پلاستیکی، کتاب، کفش، سی دی، مواد غذایی، ابزار آلات و احتمالا هر چیز دیگری را به فروش می رساند. این فروشگاه در شمال غرب تریانا در نزدیکی Avenida Carlos III می باشد.

از Cerro de Carambolo بالا بروید

با صعود از کارامبلو می توانید نمایی زیبا از شهر را در پیش چشمان خود داشته باشید و لحظات زیبایی برای خود خلق کنید. برای رسیدن به این مکان می توانید از اتوبوس Plaza de Armas استفاده کنید.

تور تاپاس سویا را امتحان کنید

برخی از شرکت ها، تورهای تاپاس را در سویا برگزار می کنند. شما می توانید با ملحق شدن به این تور ها از برخی از بهترین کافه ها و تاپاس های شهر دیدن نمایید. این روش می تواند یکی از بهترین راه های شناختن فرهنگ غذایی مردم سویا باشد.

مرکز تفسیر فرهنگی Judería de Sevilla, Ximenez de Enciso

این مرکز در  محله یهودی های سویا که امروزه به نان سانتا کروز شناخته می شود، واقع شده و با هدف باز پس گیری فرهنگ و میراث Sephardic سویا از اسپانیا می باشد. در واقع این مجموعه یک نوع موزه است که دارای یک نمایشگاه دائمی در خصوص مجموعه های فرهنگی این شهر با توجه به طیف مختلف مخاطبان خود می باشد.

به کلاس های فشرده فلامنکو بروید

کلاس های فشرده و تخصصی فلامنکو راه دیگری برای لذن بردن از نمایش فلامنکو به همراه یادگیری با ریتم خاص اسپانیایی در یک کلاس تعاملی می باشد که به شما این فرصت را می دهد که ضمن یادگیری فلامنکو از موسیقی لذت ببرید. کارگاه های آموزشی فشرده فلامنکو در گروه ها و دسته های مختلف و با رده های سنی متفاوت برگزار می شود. شما در این کلاس ها به راحتی می توانید به همراه یک ریتم اسپانیایی در دوره هایی کوتاه مدت فرهنگ و موسیقی و رقص فلامنکو را یاد بگیرید.

هر روز به دونانا و سواحل اقیانوس اطلس بروید

برای افرادی که حوصله اماکن تاریخی و فرهنگی را ندارند و یا به دنبال راهی برای لذت از آرامش فضای سواحل اقیانوسی هستند، بی تردید یک سفر آرام بخش به پارک ملی دوانیان در کنار اقیانوس پهناور آتلانتیک و رفتن به روستای زیبای el Rocío که اولین واکنش شما در مقابل عشق به اندلس را در پی خواهد داشت می تواند بهترین تجربه باشد. با سفر به این محله و فضاهای باز و سبز و با تماشای انواع پرندگان، سوارکاری با اسب، حمام آفتاب، خوردن ماهی ها و غذاهای تازه دریایی و قدم زدن در زیباترین روستاهای اندلس خاطراتی برای شما خواهد ساخت که قابل وصف نیست.

برای اینکه بهترین تجربه ها را داشته باشید می توانید از تورهای مخصوص به این سواحل استفاده کنید. با استفاده از این تورها می توانید بهترین غذاها و تاپاس ها، بهترین تفریح ها، کشف فرهنگ و چشم انداز های عالی اسپانیایی و طعم واقعی اندلس گردی را داشته باشید.

تعطیلات ملی و منطقه ای سویا

 • سال نو در روز اول ژانویه
 • روز سه شنبه 6 ژانویه که کودکان از والدینشان هدیه دریافت می کنند
 • روز 20 ژانویه مصادف با روز سنت استفان
 • هفته مقدس یا سمانا سانتا، هفته قبل از عید پاک
 • Feria de Sevilla دو هفته پس از عید پاک. در تمام طول شب رقص فلامنکو انجام می شود، گاو بازی در شهر ، رقص در خیابان ها، اسب سواری و انواع رویداد های جالب دیگر در سویا انجام می شود.
 • روز کارگر در اول مه
 • روز سنت جان در 24 ژوئن
 • روز Corpus Christi در 6 ژوئن . همراه با رژه های بزرگ و دیدنی
 • روز سنت مارتا در 29 ژوئیه
 • روز وعده ویرجین ماری در 15 ژوئیه
 • All Saints Day در روز اول نوامبر با همراه بردن گل برای قبر ها
 • روز کریسمس 25 دسامبر
 • روز سنت استفانز در 26 دسامبر
 • روز قانون اساسی در 6 دسامبر
 • روز معصومیت حضرت مریم در 8 دسامبر
 • Dia de los Santos Inocentes در 28 دسامبر. روزی همانند روز خنده در امریکا که مردم بدون دلیل شاد و خندان باید باشند.

خرید در سویا

سویا خانه بسیاری از آثار هنری زیبا و منحصر به فرد شناخته شده ای است که برخی از محبوب ترین و مشهورترین آنها کاشی های اسپانیایی و بشقاب های اسپانیایی می باشد.

تریانا محلی پر از کارخانه های سرامیک سازی است که هر یک انواع مختلفی از سرامیک ها و کاشی ها را در طرح ها و رنگ های مختلف و بصورت صنایع دستی عرضه می کنند.

به کلاس های اسپانیایی برای ارتباط با مردم محلی بروید

در سویا کلاس های زبان زیادی برگزار می شود که یکی از آنها دوره های کوتاه مدت برای ارائه آموزش هاس لازم برای ارتباط با مردم محلی است. همچنین طیف گسترده ای از دوره های اسپانیایی مقرون به صرفه و با کیفیت بالا برای تمامی سطوح با تجربه های بین المللی و بومی نیز در این شهر برگزار می شود.

برخی از این کلاس ها دوره های ترکیبی برای افرادی برگزار می کنند که در کنار یادگیری زبان اسپانیایی به دنبال فرا گرفتن فلامنکو هم هستند. یکی از این مدارس در مرکز قدیمی شهر در محله ماکارنا واقع شده است.

امتیاز نوشته
Dafür wählen Sie dann einfach Ihr Bonus Konto aus und klicken dort auf Auszahlung. sowohl für Zudem stehen Ihnen nicht alle Zahlungsmittel zur Verfügung. online spielen Curacao eGaming ist eine der strengsten Aufsichtsbehörden in der Gambling Branche. mobile casino vulkan Das" "allein zeigt schon perish Glücksspiellizenz von Curacao, die Spieler völlig transparent recherchieren können. lesen sie