رفع ریجکتی ویزای توریستی اسپانیا

جهت درخواست اعتراض و رفع ریجکتی ویزا توریستی اسپانیا توسط وکلای اسپانیایی شرکت کارامون ، میتوانید از طریق فرم، درخواست خود را ثبت نمایید و یا از طریق واتساپ تماس حاصل نمایید.

در خواست فوری نامه ی اعتراض جهت رفع ریجکتی ویزای توریستی اسپانیا توسط وکلای متخصص اسپانیایی شرکت کارامون با بالاترین درصد جواب مثبت ویزا

قبول پرونده توسط وکیل اسپانیایی فقط در صورت داشتن مدارک واقعی معتبر و کافی توسط متقاضی جهت اخذ ویزای توریستی مطابق با قوانین سفارت اسپانیا 
*مدت زمان جهت دریافت نامه اعتراض 2 روز کاری در کشور اسپانیا پس از ثبت درخواست میباشد.

 

رفع ریجکتی ویزای توریستی اسپانیا و کلیه ویزاهای درخواستی اخذ اقامت اسپانیا

رفع ریجکتی ویزای توریستی اسپانیا

درخواست ویزای توریستی اسپانیا ممکن است بر اساس صلاحدید کنسول رد و اصطلاحا ریجکت شود. در این مقاله به این موارد اشاره خواهیم کرد. حال سوال اینجاست که چه عواملی باعث ریجکت ویزای شینگن در سفارت و یا کنسولگری می شود؟ این سوال بسیاری از افراد در هنگام مراجعه برای اخذ ویزای توریستی است.

این واقعیت است که یک ویزای شینگن در هر زمان ممکن است رد شود، چیزی که شاید مورد رضایت متقاضیان اخذ ویزا نباشد. بسیاری از متقاضیان اخذ ویزا شینگن سردرگم می شوند و قادر به درک دقیق دلیل رد شدن ویزای شینگن خود نیستند. به همین دلیل ما اصلی ترین مواردی که باعث رد شدن درخواست ویزای شینگن میشود را در این مطلب ذکر کرده ایم تا در یافتن دلیل مشخص رد شدن ویزا کمک شایانی بکند.

ریجکت شدن از طرف یک سفارت برای شخص متقاضی مشکلات زیادی را در پی خواهد داشت، چرا که با مراجعه به سفارت های دیگر جهت اخذ ویزا عمدتا به ریجکت شدن مجدد منتهی میگردد، لذا همیشه از شما خواهشمندیم که با متخصصین با تجربه در این زمینه مشاوره و کسب اطلاعات کافی را داشته باشید تا از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری به عمل آورید. اگر افسر کنسولگری نتواند اطلاعات مورد نیاز متقاضی را به طور کامل دریافت کند، درخواست اخذ ویزا را رد می کند و تشخیص می دهد فرد متقاضی صلاحیت دریافت ویزا را ندارد.

دلایل اصلی ریجکت ویزای توریستی شینگن

۱.ارائه مدارک معتبر جهت برگشت به کشور از جمله مدارک شغلی معتبر و مالی کافی

۲.نداشتن سفر قبلی به خارج از ایران و  خالی بودن پاسپورت.

۳.داشتن دعوت نامه از اقوام درجه یک

گاهی اوقات دعوت نامه خود باعث رد ویزا از طرف سفارت می شود که این تفکر وجود دارد که متقاضی به دلیل داشتن خانواده در کشور مورد نظر و امکان ساپورت و پشتیبانی مالی دلیلی برای بازگشت به وطن ندارد. البته این مورد در همه شرایط صدق نمیکند و در برخی از مواقع این امکان نیز وجود دارد که سفارتی ویزای مسافر را صادر نماید. در برخی از سفارت ها درخواست ویزای توریستی بسیار خوشایند است به دلیل اینکه تمامی کشورها از توریست ها استقبال می کنند.

۴.سابقه ی ریجکت قبلی

۵.سوی پیشینه در 5 سال گذشته

شرایط و اقدامات متقاضی در گذشته و حال، نقش بسیار مهم زیادی در تصمیم گیری افسر کنسولگری در صدور ویزای شینگن دارد. در چنین مواردی، به این دلیل که تهدیدی برای سیاست عمومی، امنیت داخلی یا ثروت عمومی منطقه شینگن (به عنوان مثال تروریسم، مواد مخدر، سوء استفاده از کودکان، اعتیاد، سایر جرایم جدی) تلقی می شود درخواست اخذ ویزای شینگن رد می شود.

۶.تولد غیر قابل قبول یا گواهی ازدواج

عدم توانایی در ارائه گواهی تولد یا ازدواج که توسط سفارت یا کنسولگری پذیرفته شود (تصدیق شود) منجر به شکست در اخذ ویزای شینگن می شود، این موارد عبارتند از:

 • عدم ارائه گواهی تایید شده توسط مقامات رسمی، به عنوان مثال وزارت کشور
 • عدم ارائه گواهی زبان غیر انگلیسی ترجمه توسط مترجم مجاز

۷.گذرنامه نامعتبر

افسران کنسولی در ارائه ویزا برای گذرنامه هایی که در زیر شرح داده شده انگیزه ای ندارند:

 • ارائه گذرنامه هایی که  کمتر از 6 ماه از اعتبار آنها باقی مانده اجازه سفر به منطقه شینگن ندارند.
 • ارائه گذرنامه هایی که دو صفحه خالی برای ویزای مختلف ندارد.
 • ارائه سند دیگر به جای گذرنامه معتبر
 • ارائه ندادن گذرنامه معتبر  برای افرادی که بیشتر از ده سال دارند.

۸.نداشتن هدف مشخصی از سفر

یکی دیگر از دلایل رد شدن ویزای شینگن عدم ارائه طرح مناسب از سفر خود را در منطقه شینگن است، این موارد عبارتند از:

 • استفاده از سفارت اشتباه از منطقه شینگن (که نمی توانند به تعیین مقصد اصلی سفر خود را در منطقه شینگن کمکی کند)
 • ارائه رزرواسیون هتل و یا مدارک برای محل اقامت غیر واقعی در طول برنامه سفر
 •  ارائه بلیط پرواز نامعتبر

۹.نامه اشتغال به کار از مرجع نامعتبر

از دلایل مشهود ریجکت ویزای شینگن  ارائه نامه اشتغال به کار نامعتبر که قابل پیگیری نباشد، این موارد شامل:

 • عدم ارائه نامه اشتغال به کار رسمی در سربرگ اصلی با آدرس شرکت
 • ارائه نامه اشتغال به کار رسمی که سه ماه از تاریخ صدور آن گذشته باشد.
 • ارائه یک نامه رسمی که مهر و امضای نویسنده نامه نداشته باشد.

۱۰.مدارک و شرایط مالی نا کافی

یکی از دلایلی که سفارت یا کنسولگری کشورهای شینگن حاضر به ارائه ویزا نیستند، عدم اثبات شرایط مالی کافی در طول مدت اقامت در منطقه شینگن است.

۱۱.توضیح ناکافی برای اقامت

یکی دیگر از دلایل رد شدن ویزا توسط افسر کنسولی، نداشتن توجیه کافی و هدف از پیش تعیین شده برای سفر است، چنین موارد عبارتند از:

 • عدم انطباق اشتغال و صلاحیت حرفه ای با وضعیت مالی ارائه شده
 •  ناتوانی در ارائه اسناد و مدارک در مورد هدف از سفر و اقامت در منطقه شینگن
 • از دست دادن دوره درخواست ویزا در انطباق با برنامه سفر ارائه شده

۱۲.بیمه نامه نامعتبر

از جمله دلایل دیگری که ممکن است منجر به شکست در اخذ ویزای شینگن شود ، عدم توانایی در ارائه پوشش بیمه مسافرتی مناسب برای مدت زمان اقامت در منطقه شینگن است، چنین مواردی شامل:

 • عدم امکان تامین یک پوشش بیمه مسافرتی در مقدار پیش بینی شده
 • ارائه یک بیمه مسافرتی که کشور مقصد آن را پوشش نمی دهد
 • عدم توانایی در ارائه بیمه مسافرتی که سیاست معتبر در سراسر منطقه شینگن داشته باشد
 • ناتوانی برای نشان دادن یک بیمه مسافرتی که کل روز از سفر در منطقه شینگن را پوشش دهد

۱۳.ارائه مدارک جعلی

یک سرنوشت مشترک برای همه ی متقاضیان که تلاش در ارائه اسناد جعلی به سفارت یا کنسولگری هستند، وجود دارد و رد شدن مطلق ویزا از پیامدهای نامطلوب آن بشمار می رود.

۱۴.گذرنامه آسیب دیده

دلیل دیگری که برای ریجکت ویزای شینگن می تواند به آن اشاره کرد، ارائه گذرنامه ای است که در شرایط خوب نگهداری نشده است. بخصوص زمانی که صفحات گذرنامه مخدوش یا از هم جدا شده باشند و یا اینکه بخشی از آن مفقود شده باشد.

۱۵.وضعیت تاریخ ویزای شینگن

چیز دیگری که می تواند اخذ شینگن ویزا را مختل کند جلوتر بودن تاریخ ویزای شینگن است. همواره باید حداقل 15 روز بعد از روز تحویل مدارک تاریخ سفر را قرار دهید.

۱۶.فاقد مدرک اسکان

عامل دیگری که ممکن است برای اخذ ویزای دردسرساز شود مشخص نبودن محل استقرار متقاضی در طول سفر خود در خارج از کشور است، این موارد عبارتند از :

 • عدم ارائه شواهد رزرو هتل
 • فاقد ارائه دعوت نامه از میزبان(اثبات حمایت)
 • عدم ارائه مدارک و شواهد فاکتور از پیش پرداخت شده

 

ریجکتی ویزاهای درخواست اقامت اسپانیا

امروزه متاسفانه شرکت های مهاجرتی متعددی در زمینه اخذ اقامت کشور های مختلف و اسپانیا با آگاهی های سطحی و نا کافی و بدون تجربه و دسترسی به وکلای مجرب اسپانیایی جهت انجام کار و رفع نواقص و مشکلات پرونده اقدام به درخواست می کنند و متاسفانه اکثرا منجر به رد ویزا و اقامت میشود چرا که بعضی از این شرکت های سود جو با عقد قرارداد های سنگین سود بالای خود را در مرحله اول قرارداد اخذ کرده و عملا ریجکتی و یا ویزا شدن مشتری فرق زیادی برای آن ها نمی کند .در بسیاری از موارد عدم انتخاب درست نوع اقامت مطابق با شرایط متقاضی،عدم ارائه مشاوره درست جهت مصاحبه سفارت،کمبود یک یا چند مدرکی که به آسانی می توان آن ها را تهیه کرد و یا عدم پاسخ درست و تکمیل نواقص و ایرادات پرونده پس از دریافت نامه ریجکتی می تواند به راحتی امتیاز کسب اقامت را پس از پرداخت مبالغ سنگین و گذراندن زمان خود از شما بگیرد.

در بسیاری از موارد پس از دریافت نامه ریجکتی در صورت اصلاح نواقص و متقاعد کردن سفارت با نامه اعتراض ویزا توریستی به راحتی می توان جواب ویزا را از منفی به مثبت تغییر داد.

دلایل بسیار زیادی بسته به درخواست نوع ویزای اقامتی شما وجود دارد که پیشنهاد می شود در صورت دریافت هرگونه جواب منفی زمان را از دست ندهید و با درخواست وقت مشاوره از راه حل مناسب جهت اخذ اقامت خود مطلع شوید.

شرکت کارامون با همکاری با وکلای اسپانیایی که مسلط به قوانین مهاجرتی و تجربه کاری بسیاری در زمینه اخذ اقامت از طریق سفارت اسپانیا در ایران را دارند اقدام به بررسی و مکاتبه با سفارت جهت رفع مشکل شما میپردازد.

رفع ریجکتی ویزای توریستی اسپانیا و اخذ ویزای توریستی اسپانیا

برای اقدام به رفع ریجکتی انواع ویزاها به 2 صورت می توان اقدام کرد:

1.در صورتی که در بازه زمانی 15 روز از تاریخ نوشته شده در نامه ریجکتی  از سفارت باشد و هنوز وقت برای اعتراض و تکمیل مدارک داشته باشید.

2.در صورتی که از وقت اعتراض گذشته باشد که در این صورت متقاضی نیاز به اقدام دوباره همراه با مدارک کامل و اضافی و رفع ایرادات و نواقص دارد.

یکی از اقدامات تخصصی شرکت کارامون, در زمینه خدمات ویزا اقدام به رفع ریجکتی ویزاهای توریستی اسپانیا و اقامتی از طریق وکلای مجرب و با تجربه ی اسپانیایی برای رفع نواقص و مکاتبه با سفارت جهت اخذ ویزا می باشد.

امتیاز نوشته
Dafür wählen Sie dann einfach Ihr Bonus Konto aus und klicken dort auf Auszahlung. sowohl für Zudem stehen Ihnen nicht alle Zahlungsmittel zur Verfügung. online spielen Curacao eGaming ist eine der strengsten Aufsichtsbehörden in der Gambling Branche. mobile casino vulkan Das" "allein zeigt schon perish Glücksspiellizenz von Curacao, die Spieler völlig transparent recherchieren können. lesen sie