اجاره ماشین در اسپانیا

جهت درخواست اجاره خودرو در اسپانیا ، میتوانید از طریق فرم ، درخواست خود را ثبت نمایید و یا از طریق واتساپ تماس حاصل نمایید.

نکات مهمی که در هنگام اجاره ی خودرو می بایست در نظر گرفت:

انتخاب نوع و بیمه ماشین در اسپانیا

همواره به شما توصیه می کنیم که یک بیمه فول کاور در هنگام اجاره ماشین بگیرید که از پرداخت تمامی حوادث غیر مترقبه در قبال ماشین معاف باشید.

مسافت مجاز طی شده با ماشین

اگر قصد دارید که با ماشین مورد نظر سفر کنید،حتما هنگام اجاره خودرو به این مسئله توجه داشته باشید که مسافت مجاز را بدون محدودیت انتخاب کنید.

ماشین های اتوماتیک و manual

بدون شک، اجاره ماشین های دنده ای ارزان تر از ماشین های دنده اتوماتیک می باشد.

رزرو صندلی کودک

به این نکته دقت داشته باشید که در اروپا، کودکان با قد کمتر از 150 سانتیمتر نمی توانند بر روی صندلی جلوی ماشین بنشینند و برای کودکان با قد زیر 135 سانتیمتر حتما باید از صندلی کودک در ماشین استفاده کنید.

اجاره ماشین همراه با جی پی اس

وجود سرویس جی پی اس در ماشین می تواند به شما در مواقعی که در جاده اینترنت قطع می شود، کمک کند که مسیر خود را راحت تر پیدا کنید.مجهز بودن ماشین به سرویس جی پی اس نیز در هزینه ی اجاره ماشین تاثیرگذار می باشد.

مسافرت با ماشین به کشور های دیگر

در صورتی که قصد دارید با ماشین اجاره ای به کشور های دیگر مسافرت کنید، برای گسترش پوشش بیمه حتما لازم است که موقع رزرو و تحویل خودرو، نام دقیق کشورهایی که قصد سفر به آنها را دارید را به صورت دقیق مشخص کنید.

تحویل دادن خودرو

اگر شما قصد دارید که خودروی مورد نظرتان را درکشور دیگر یا مکانی غیر از مکان اولیه خورو ،تحیل دهید، این قضیه می تواند هزینه اجاره خودرو را برای شما دوچندان کند. بنابراین توصیه می شود قبل از برنامه ریزی سفر کلیه ی هزینه های جابهجایی را در نظر بگیرید.

اجاره خودرو با راننده

چنانچه تمایل داشته باشید که خودروی موردنظرتان را با یک راننده اختصاصی اجاره کنید، بدون شک هزینه های مربوط به اجاره خودروی موردنظرتان افزایش خواهد یافت.

اجاره ی خودرو های لوکس

این نکته را باید بدانید که اجاره ی خودرو های لوکس جهت تضمین نیاز به دو عدد کردیت کارت دارد.

اجاره ی خودرو با راننده ی اضافی

در صورتی که دو نفر بخواهند با یک ماشین رانندگی کنند حتما باید موقع رزرو خودرو به شرکت اجاره ی خودرو اعلام شود در این صورت راننده ی دوم ملزم به پرداخت هزینه ی بیمه ی اضافی می باشد.

گواهینامه

هنگام رزرو خودرو به همراه داشتن اصل گواهینامه ی ایران و گواهینامه ی بین المللی الزامی می باشد.

پرداخت عوارض جاده ها

قبل از اجاره ماشین حتما اسکناس خرد و سکه برای پرداخت عوارض جاده ای و پارکینگ ها به همراه داشته باشید.

امتیاز نوشته
Dafür wählen Sie dann einfach Ihr Bonus Konto aus und klicken dort auf Auszahlung. sowohl für Zudem stehen Ihnen nicht alle Zahlungsmittel zur Verfügung. online spielen Curacao eGaming ist eine der strengsten Aufsichtsbehörden in der Gambling Branche. mobile casino vulkan Das" "allein zeigt schon perish Glücksspiellizenz von Curacao, die Spieler völlig transparent recherchieren können. lesen sie