نامه ی اعتراض اول جهت درخواست ویزای دانشجویی از طریق سفارت اسپانیا

شرکت کارامون اسپانیا با بهره مندی از بهترین وکلای اسپانیایی مسلط به قوانین اقامتی و متخصص در امور مهاجرت کشور اسپانیا همراه با سال ها تجربه در ارائه ی پرونده های موفق با سفارت اسپانیا اقدام به درخواست نامه های اعتراض همراه با پیگیری از طریق تماس با سفارت و اداره مهاجرت اسپانیا برای هر پرونده می نماید.

نامه ی اعتراض اول جهت درخواست ویزای دانشجویی از طریق سفارت اسپانیا RECURSO ADMINISTRATIVO 

برای این اعتراض متقاضی  از زمان اخذ نامه ریجکتی تا درخواست نامه ی اعتراض یک ماه فرصت خواهد داشت.  این نامه اعتراض توسط سفارت بررسی می شود و یک شانس مجدد برای متقاضی است که بتواند با نوشتن یک نامه ی اعتراض خوب توسط یک وکیل  مسلط به قوانین و اطلاع جهت آماده کردن مدارک تکمیلی مورد نیاز در زمان مشخص سفارت را متقاعد کرده و ویزای دانشجویی را اخذ نماید.

لیست تعرفه خدمات شرکت کارامون:

توسط شرکت کارامونوکیل اسپانیایی
80 یورو450 یورو

شرایط پرداخت:کل مبلغ در زمان درخواست نامه اعتراض پرداخت می گردد و قابل برگشت نمی باشد.

امتیاز نوشته
Dafür wählen Sie dann einfach Ihr Bonus Konto aus und klicken dort auf Auszahlung. sowohl für Zudem stehen Ihnen nicht alle Zahlungsmittel zur Verfügung. online spielen Curacao eGaming ist eine der strengsten Aufsichtsbehörden in der Gambling Branche. mobile casino vulkan Das" "allein zeigt schon perish Glücksspiellizenz von Curacao, die Spieler völlig transparent recherchieren können. lesen sie