نامه ی اعتراض اول جهت درخواست ویزای تمکن مالی

شرکت کارامون اسپانیا با بهره مندی از بهترین وکلای اسپانیایی مسلط به قوانین اقامتی و متخصص در امور مهاجرت کشور اسپانیا همراه با سال ها تجربه در ارائه ی پرونده های موفق با سفارت اسپانیا اقدام به درخواست نامه های اعتراض همراه با پیگیری از طریق تماس با سفارت و اداره مهاجرت اسپانیا برای هر پرونده می نماید.

نامه ی اعتراض اول جهت درخواست ویزای تمکن مالی از طریق سفارت اسپانیا RECURSO ADMINISTRATIVO 

برای این اعتراض متقاضی  از زمان اخذ نامه ریجکتی تا درخواست نامه ی اعتراض یک ماه فرصت خواهد داشت. گفتنی است این نامه اعتراض توسط سفارت بررسی می شود و یک شانس مجدد برای متقاضی است که توسط یک وکیل اسپانیایی مسلط به قوانین با اطلاع از  شرایط و مدارک نامه ی اعتراض با استناد بر قوانین و مدارک ارائه ی شما را ارسال کرده و سفارت را برای اعطای ویزا متقاعد نماید.

لیست تعرفه خدمات شرکت کارامون:

وکیل ایرانی شرکت کارامونوکیل اسپانیایی
250 یورو550 یورو

شرایط پرداخت:کل مبلغ در زمان درخواست نامه اعتراض پرداخت می گردد و قابل برگشت نمی باشد.

امتیاز نوشته
Dafür wählen Sie dann einfach Ihr Bonus Konto aus und klicken dort auf Auszahlung. sowohl für Zudem stehen Ihnen nicht alle Zahlungsmittel zur Verfügung. online spielen Curacao eGaming ist eine der strengsten Aufsichtsbehörden in der Gambling Branche. mobile casino vulkan Das" "allein zeigt schon perish Glücksspiellizenz von Curacao, die Spieler völlig transparent recherchieren können. lesen sie