پاسپورت دومینیکا + مراحل و شرایط اخذ پاسپورت

در دنیا دو کشور وجود دارد که می توان با سرمایه گذاری کوتاه مدت اقامت دائم و پاسپورت آن کشورها را گرفت، یکی از این کشورها سنت کیتس و دیگری دومینیکا می باشد. ولی کشور سنت کیتس برای ایرانیان تشکیل پرونده نمی دهد و تنها کشور دومینیکا برای ایرانیان اجازه درخواست سرمایه گذاری را می دهد. پس می توان به جرات گفت ایرانی هایی که نیاز به پاسپورت و تابعیت دوم برای تجارت های بین المللی و سفرهای خارجی دارند، تا بتوانند سریع به خواسته های خود برسند راهی به جز پاسپورت دومینیکا وجود ندارد. مدت زمان اخذ پاسپورت در این کشور حدودا 3 ماه می باشد و شرط حضور فیزیکی و داشتن مدرک زبان نیز ندارد. یکی از مزیت های کشور دومینیکا این است که برای گرفتن پاسپورت نیازی به داشتن سابقه کاری و یا پست های مدیریتی بالا نیست.

جهت اخذ پاسپورت دومینیکا، توسط وکلای اسپانیایی شرکت کارامون می توانید از طریق فرم، درخواست خود را ثبت نمایید و یا از طریق واتساپ تماس حاصل نمایید.

چرا پاسپورت دومینیکا

پاسپورت دومینیکا و درخواست اخذ ملیت و پاسپورت کشور دوم طی سال های اخیر برای ایرانیان افزایش داشته است. گرفتن تابعیت کشوری که اعتبار پاسپورت بالایی دارند برای ایرانیان که مایل به روابط بین الملل گسترده، ورود به حوزه ها و عرصه های معتبر خارجی و دنبال فرصت های جهانی برای پیشرفت و ارتقا سطح زندگی خود و خانواده خود در تمام زمینه های تحصیلی، سرمایه گذاری و رفاهی زندگی هستند تنها گزینه است.

با پاسپورت دومینیکا می توانید به بیش از 144 کشور در جهان بدون محدودیت سفر کنید اگر به هر دلیلی نیاز دارید تا به کشورهای حوزه شنگن بدون درخواست ویزا و یا پروسه های سفارت رفت و آمد داشته باشید بهترین روش خرید پاسپورت دومینیکا می باشد. نکته بسیار مهم در مورد کشور دومینیکا این است که این کشور دو تابعیتی را به رسمیت می شناسد یعنی شما می توانید هم تابعیت ایرانی خود را حفظ نمایید هم تابعیت دومینیکا را بگیرید و از مزایای هر دو تابعیت استفاده کنید. با وجود پاسپورت دوم می توانید با آرامش خاطر و اطمینان بیشتر به کسب و کار در اکثر نقاط دنیا بپردازید و به راحتی و بدون محدودیت حساب بانکی باز نمایید و یا حتی شرکت ثبت کنید.

با مشاهده فیلم کوتاه زیر با خدمات ویژه بخش پاسپورت دومینیکای شرکت کارامون در اسپانیا بیشتر آشنا شوید.

کشور دومینیکا

دومینیکا کشوری است در جزیره‌ای در حوالی دریای کارائیب. نام رسمی این کشور همسود (مشترک‌ المنافع) دومینیکا و پایتخت آن روسو است. دومینیکا از جزایر بادپناه و بخشی از منطقه آنتیل کوچک است و به خاطر طبیعت دست‌نخورده‌ای که دارد «جزیره طبیعت کارائیب» نامیده شده‌است.دومینیکا در جنوب گوادلوپ و در شمال مارتینیک واقع شده؛ مساحت دومینیکا ۷۵۰ کیلومتر مربع است. زبان رسمی این کشور انگلیسی است و زبان‌های کریول دومینیکایی و فرانسوی نیز به عنوان زبان‌های گفتاری استفاده دارند.جزیره دومینیکا از دیدگاه زمین‌شناسی جوان‌ترین جزیره آنتیل کوچک است و به این خاطر فعالیت‌های آتشفشانی و زمین‌گرمایی هنوز در آن دیده می‌شود. دریاچه جوشان، که دومین چشمه آب‌گرم دنیا است در دومینیکا واقع شده‌است. اقتصاد دومینیکا کاملاً به گردشگری، کشاورزی و اخذ مالیات وابسته است.

کریستف کلمب این جزیره را به نام روز یکشنبه در (لاتین: dominica) یعنی روزی که این جزیره را کشف کرد نام‌گذاری نمود. کشف این جزیره در تاریخ ۳ نوامبر ۱۴۹۳ بود. امروزه ۸۶٫۸٪ از مردم دومینیکا سیاه‌پوست هستند.طوطی شاهی پرنده ملی این جزیره است و نگاره آن بر روی پرچم دومینیکا نیز نقش بسته است.

کشور دومینیکا
مزایای پاسپورت دومینیکا

مزایای پاسپورت دومینیکا

 •  انجام تجارت بین المللی: با تابعیت کشور دومینیکا، بدون ویزا با هر کشوری تجارت کنید. 
 • تحصیل در خارج از کشور: با تابعیت کشور دومینیکا به راحتی در هرجای دنیا تحصیل کنید‌.
 • سفر بدون ویزا: با اخذ تابعیت دوم می توانید به 144 کشور بدون ویزا سفر کنید.
 • معافیت های مالیاتی: با تابعیت کشور دومینیکا از مزایای معافیت مالیاتی در تجارت بین‌الملل استفاده کنید.
 • راه هموار نسل های بعد: با سرمایه گذاری امروز، آسایش را برای نسل های بعدی خود به ارمغان بیاورید.
 • اطمینان از آینده: تابعیت دوم شما را قادر می سازد تا از سلامت، امنیت و آینده خانواده خود محافظت کنید.
 • مدت زمان دریافت پاسپورت دومینیکا: بین 3 تا 6 ماه می باشد.
 • حداقل هزینه دریافت پاسپورت دومینیکا: 100 هزار دلار می باشد.

راه های اخذ پاسپورت دومینیکا

برای دریافت پاسپورت دومینیکا روش های مختلفی وجود داره که به دو روش آن اشاره می کنیم:

1- کمک بلاعوض به دولت دومینیکا

متقاضیان اخذ تابعیت از این طریق، با پرداخت مبلغ مشارکت غیرقابل استرداد (از ۱۰۰۰۰۰ دلار به بالا) به دولت دومینیکا، تابعیت این کشور را دریافت می کنند. این سرمایه اهدایی، توسط دولت برای توسعه اقتصادی و زیرساخت ها در این کشور صرف خواهد شد. لازم به ذکر است که به مبالغ فوق هزینه های پردازش پرونده، بررسی امنیتی فرد اصلی، همسر و افراد بالای ۱۶ سال، ثبت تابعیت، صدور پاسپورت و حق الوکاله وکیل رسمی دولت دومینیکا نیز اضافه خواهد شد.

کمک بلاعوض به دولت دومینیکا

 2- سرمایه گذاری و خرید ملک

دومین راه برای اخذ شهروندی دومینیکا آن است که متقاضیان باید ملک مجازی به ارزش حداقل ۲۰۰۰۰۰ دلار خریداری کنند و با این خرید در بخشی از پروژه ها و مستغلات اصلی کشور دومینیکا، سهیم شوند. در این روش متقاضی موظف است از تاریخ اعطای تابعیت به مدت پنج سال، این سرمایه گذاری را ادامه داده و بعد از پنج سال قادر خواهد بود، املاک و مستغلات سرمایه گذاری شده را بفروش برساند. لازم به ذکر است که دولت دومینیکا ارزش املاک و پروژه­ های در حال احداث را مشخص می نماید.

لازم به ذکر است که به مبالغ فوق هزینه های پردازش پرونده، بررسی امنیتی فرد اصلی، همسر و افراد بالای ۱۶ سال، ثبت تابعیت، صدور پاسپورت و حق الوکاله وکیل رسمی دولت دومینیکا نیز اضافه خواهد شد.

کسانی که از طریق سرمایه گذاری اقدام به اخذ پاسپورت مینمایند مزیت های ویژه ای دارند :

 • به عنوان مثال کشور دومینیکا معافیت های مالیاتی قابل توجهی را به سرمایه گذاران خارجی ارائه می دهند، از جمله: مالیات بر درآمد، مالیات بر دارایی، مالیات بر هدیه، و مالیات بر ارث.
 • یکی دیگر از مزایای آن، این است که بدون اقامت دائم و انجام شرایط دریافت آن، بلافاصله برای دریافت شهروندی و پاسپورت اقدام کنند. این مسئله بدان معناست که سرمایه گذار و خانواده اش به محض تأیید درخواست سرمایه گذاری، می توانند برای شهروندی درخواست دهند.
 • یکی از دلایل مهم برای گرفتن اخذ اقامت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری این است که اصلا نیاز ندارد حتی یکبار متقاضی به کشور دومینیکا سفر کند و هیچ گونه شرط حضور فیزیکی در این کشور وجود ندارد، البته این نکته حائز اهمیت است که همواره دولت دومینیکا شهروندان جدید را برای زندگی و ادامه تحصیل همواره تشویق مینمایید.

اعتبار پاسپورت دومینیکا

اعتبار پاسپورت دومینیکا یکی از نکاتی است که این پاسپورت را بین سایر پاسپورت های دوم برگزیده ساخته است گذرنامه دومینیکا دارای اعتبار ده سال بوده که می توان آن را به صورت مادام العمر تمدید نمود. تابعیت دومینیکا تحت هیچ شرایطی قابل ابطال نیست. برای کودکان زیر ۱۶ سال، ۵ سال اعتبار دارد. زمانی که مهلت آن در حال تمام شدن است، می توان با پرداخت مبلغی اندک در هر کدام از کنسولگری ها، سفارت ها، دفتر کمیسیون عالی در سراسر دنیا و یا اداره گذرنامه دومینیکا عوض کرد. در ضمن نیازی به داشتن آدرس دومینیکایی برای تمدید پاسپورت دوم نیست و می توانید از آدرس محل اقامت خود در هرجای دنیا بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

اعتبار پاسپورت دومینیکا

مراحل گرفتن پاسپورت دومینیکا

1- امضای قرارداد با شرکت کارامون

2- ثبت مشخصات متقاضی در سامانه CBIU و دریافت شماره پرونده

3- ارسال مدارک به اداره CBIU

4- ارسال مدارک برای بررسی سوابق امنیتی متقاضی

5- صدور گواهی صلاحیت از سوی دولت

6- پرداخت مبلغ سرمایه گذاری به دولت

7- صدور گواهی تابعیت برای متقاضی از سوی دولت

8- صدور پاسپورت

1- امضای قرارداد با شرکت کارامون

2- ثبت مشخصات متقاضی در سامانه CBIU و دریافت شماره پرونده

3- ارسال مدارک به اداره CBIU

4- ارسال مدارک برای بررسی سوابق امنیتی متقاضی

5- صدور گواهی صلاحیت از سوی دولت

6- پرداخت مبلغ سرمایه گذاری به دولت

7- صدور گواهی تابعیت برای متقاضی از سوی دولت

8- صدور پاسپورت

مشاوره رایگان در خصوص اخذ تابعیت و پاسپورت کشور دومینیکا در اسپانیا

هزینه های اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا

۱. کمک بلاعوض

هدف از این روش، کمک به اقتصاد جزیره دومینیکا است و مبلغ پرداختی به متقاضی بازگردانده نمی شود. هزینه هایی که اعضای خانواده باید در گزینه کمک بلاعوض پرداخت کنند، به شرح زیر است:

نسبت با متقاضی اصلی هزینه ها
متقاضی اصلی 100 هزار دلار آمریکا
همسر متقاضی اصلی 50 هزار دلار آمریکا
فرزند متقاضی اصلی یا همسر متقاضی اصلی زیر 18 سال 25 هزار دلار آمریکا
خواهر و برادر متقاضی اصلی یا همسر متقاضی اصلی ۱۸ تا ۲۵ سال 50 هزار دلار آمریکا
علاوه بر مبالغ فوق، موارد زیر نیز به هزینه ها اضافه خواهد شد.
مراحل   هزینه ها  
هزینه پردازش  1000 دلار آمریکا 
هزینه چک امنیتی برای متقاضی   7500 دلار آمریکا  
هزینه چک امنیتی برای همسر   4000 دلار آمریکا 
هزینه چک امنیتی برای فرزندان  4000 دلار آمریکا 
گواهی هزینه تابعیت   250 دلار آمریکا 
هزینه صدور پاسپورت برای هر نفر  1200 دلار آمریکا 

2. سرمایه گذاری قابل بازگشت

در این روش متقاضیان باید در املاک مورد تایید دولت دومینیکا سرمایه گذاری کنند. ملک خریداری شده تا ۳ سال قابل فروش نخواهد بود. پس از ۳ سال متقاضیان می توانند ملک یا سهام خریداری شده را به قیمت روز بفروشند و سرمایه خود را نقد کنند.

هزینه های دولتی برای متقاضیان (علاوه بر هزینه سرمایه گذاری با ارزش حداقل 200 هزار دلار) در گزینه سرمایه گذاری در پروژه های تایید شده دولت دومینیکا به شرح زیر است:

تعداد افراد خانواده هزینه ها
متقاضی اصلی 25 هزار دلار آمریکا
خانواده  تا ۴ نفر شامل متقاضی اصلی و حداکثر۳ فرد وابسته به استثنای خواهر و برادر  متقاضی اصلی یا همسر متقاضی اصلی 35 هزار دلار آمریکا
خانواده تا ۶  نفر شامل متقاضی اصلی و حداکثر ۵ فرد وابسته به استثنای خواهر و برادر  متقاضی اصلی یا همسر متقاضی اصلی 50 هزار دلار آمریکا
خانواده ۷  نفره یا بیشتر شامل متقاضی اصلی و حداقل ۶ فرد وابسته به استثنای خواهر و  برادر متقاضی اصلی یا همسر متقاضی اصلی 70 هزار دلار آمریکا
خواهر و برادر متقاضی اصلی یا همسر متقاضی اصلی ۱۸ تا ۲۵ سال 50 هزار دلار آمریکا
خواهر و برادر متقاضی اصلی یا همسر متقاضی اصلی زیر ۱۸ سال 25 هزار دلار آمریکا
علاوه بر مبالغ فوق، موارد زیر نیز به هزینه ها اضافه خواهد شد.
مراحل هزینه ها
هزینه پردازش 1000 هزار دلار آمریکا
هزینه چک امنیتی برای متقاضی 7500 هزار دلار آمریکا
هزینه چک امنیتی برای همسر 4000 هزار دلار آمریکا
هزینه چک امنیتی فرزندان 4000 هزار دلار آمریکا
گواهی هزینه تابعیت 250 هزار دلار آمریکا
هزینه صدور پاسپورت برای هر نفر 1200 هزار دلار آمریکا

*هزینه کارگزاری شرکت کارامون در جدول فوق لحاظ نگردیده است.

شرکت کارامون متخصص در امور خرید ملک در اسپانیا

افراد وابسته در برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا شامل چه کسانی می شود؟

 • همسر متقاضی اصلی
 • فرزندان متقاضی اصلی یا همسر متقاضی اصلی که زیر ۱۸ سال سن دارند
 • فرزندان متقاضی اصلی یا همسر متقاضی اصلی که از ۱۸ تا ۳۰ سال سن دارند و تحت حمایت متقاضی اصلی یا همسر متقاضی اصلی قرار دارند
 • فرزندان متقاضی اصلی یا همسر متقاضی اصلی که سن آنها ۱۸ سال یا بیشتراز ۱۸ سال است  و دارای ناتوانی جسمی یا روحی هستند و تحت حمایت متقاضی اصلی یا همسر  متقاضی اصلی قرار دارند
 • والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ متقاضی اصلی یا همسر متقاضی اصلی که تحت حمایت متقاضی اصلی یا همسر متقاضی اصلی قرار  دارند، یا همسر هر یک ازوالدین یا پدربزرگ و مادربزرگ
 • خواهر و برادر خونی یا قانونی (به سرپرستی گرفته شده) متقاضی اصلی یا همسر متقاضی اصلی که از ۱۸ تا ۲۵ سال سن دارند، مجرد هستند، فرزند ندارند و تحت حمایت متقاضی  اصلی یا همسر متقاضی اصلی قرار دارند
 • خواهر و برادر خونی یا قانونی (به سرپرستی گرفته شده) متقاضی اصلی یا همسر متقاضی اصلی که زیر ۱۸ سال سن  دارند، مجرد هستند، فرزند ندارند و تحت حمایت متقاضی اصلی یا همسر متقاضی  اصلی قرار دارند و با شرط اعلام رضایت از طرف همه افرادی که مسئولیت قانونی  آن خواهر یا برادر را به عهده دارند.
افراد وابسته در اخذ پاسپورت دومینیکا

شرکت کارامون افتخار دارد با سالها تجربه در امر مهاجرت تمامی نیازهای مربوط به اخذ تابعیت دومینیکا از جمله ثبت مشخصات متقاضی در سامانه CBIU ، انگشت‌نگاری و ارسال مدارک، پرداخت مبلغ سرمایه گذاری و همچنین مشاوره و آموزش در مورد اخذ تابعیت را در کمترین زمان و با کمترین هزینه ممکن به طور مستقیم از اسپانیا برآورده می‌سازد.

امتیاز نوشته
Dafür wählen Sie dann einfach Ihr Bonus Konto aus und klicken dort auf Auszahlung. sowohl für Zudem stehen Ihnen nicht alle Zahlungsmittel zur Verfügung. online spielen Curacao eGaming ist eine der strengsten Aufsichtsbehörden in der Gambling Branche. mobile casino vulkan Das" "allein zeigt schon perish Glücksspiellizenz von Curacao, die Spieler völlig transparent recherchieren können. lesen sie