شرکت کارامون اسپانیا، متخصص و متمرکز در کلیه امور مهاجرتی کشور اسپانیاست. تیم کارامون متشکل از افراد باتجربه و کارآزموده در زمینه مهاجرت به اسپانیا و همچنین برترین وکلای اسپانیایی در امور مختلف ویزا، مهاجرت، تجارت، تحصیل، گردشگری و امور داخلی اسپانیا می باشد.

اسپانیا با توجه به شرایط ویژه اقامتی جزو کشورهای محبوب اروپایی در زمینه ی مهاجرت بوده و شرکت کارامون با هدف تسهیل پروسه ی انواع ویزا به مشتریان خود شکل گرفته است.

تیم کارامون، با سال ها تجربه اقدام به شناسایی و طبقه بندی نیازها و درخواست های متقاضیان کرده تا به آسانی اطلاعات و خدمات لازم را در بالاترین کیفیت و آرامش خاطر در اختیار شما عزیزان قرار دهد. 

دفتر ما در ایران و اسپانیا (در شهر بارسلونا) مفتخر به خدمت رسانی به شما متقاضیان عزیز می باشد و تخصص اصلی کارامون با توجه به موقعیت مکانی و استقرار دفتر و نیروهای متخصص و مجرب در اسپانیا بیشتر متمرکز در این کشور می باشد. 

خدمات تخصصی شرکت کارامون به‌ صورت گسترده در ایران از طریق دفاتر نمایندگی قابل‌ دسترس می‌باشند. همچنین کارامون خدمات خود را به صورت محدود در کشورهای مختلف از طریق شرکت‌ های مرتبط برای شهروندان آن کشور ارائه می‌دهد.

شرکت کارامون همچنین با ایجاد ارتباط بسیار عمیق و مستقیم بین اتاق‌ های بازرگانی در شهرهای اسپانیا و ایران باعث شده تا خدمات تجاری خود را با کیفیت بهتر و همراه با معرفی فرصت‌ های سرمایه‌ گذاری و تجاری، توسعه قابل‌ توجهی بدهد.

خدمات اصلی شرکت کارامون اسپانیا

خدمات مهاجرتی

کارامون اسپانیا، متخصص در امور مهاجرتی در کشور اسپانیاست و این به معنای تخصص ویژه ی تیم ما در این کشور است. گروه کارامون با ارزیابی دقیق شرایط متقاضی، برای اخذ بهترین نوع ویزا در کشور اسپانیا اقدام خواهد کرد.

خدمات توریستی و گردشگری

برگزاری جذاب ترین و متنوع ترین تورهای توریستی، نمایشگاهی، ورزشی و آموزشی در تمامی فصل های سال در کشور اسپانیا و همچنین تورهای ترکیبی با کشورهای دیگر اروپایی و همچنین ارائه کلیه خدمات جانبی با کیفیت بالا شامل ویزای شنگن، رزرو هتل، ترنسفر و غیره.

خدمات سرمایه گذاری و خرید ملک

شرکت کارامون متخصص در امور سرمایه گذاری و خرید ملک در اسپانیاست. گروه کارامون با توجه به شرایط فرد متقاضی، بهترین فرصت های سرمایه گذاری جهت خرید ملک و اخذ اقامت اسپانیا را معرفی میکند.

ویزای تحصیلی

کارشناسان خبره کارامون در بخش تحصیلی، با در دست داشتن اطلاعات بروز در مورد دانشگاها، رشته ها و هزینه ها و پس از ارزیابی شرایط و هدف متقاضی، او را به سمت بهترین گزینه ی ممکن هدایت میکنند. تیم کارامون، دانشجو را از زمان اخذ پذیرش از دانشگاه مقصد تا اخذ ویزای تحصیلی و اقامت کامل او در اسپانیا همراهی خواهد نمود.

خدمات تجاری

یکی از اهداف اصلی موسسه کارامون توسعه‌ی روابط تجاری بین کشور اسپانیا و خاورمیانه مخصوصاً کشور ایران می‌باشد. با خدمات شرکت کارامون و بستر مناسب مهیا شده توسط تیم متخصص مربوطه، میتوانید روند تجارت خود بین اسپانیا و ایران را تسهیل کنید.

خدمات حقوقی و قانونی

بهره مندی ما از برترین و مجرب ترین وکلای اسپانیایی انجام هر نوعی از امور حقوقی و قانونی را تسهیل میکند. پس نگران پروسه های قانونی خود اعم از تمدید اقامت، ریجکتی سفارت و امور مالی و قانونی کسب و کار خود نباشید. وکلای اسپانیایی ما با تجربه ی صدها پرونده ی مهاجرتی در کنار شما خواهند بود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا مشاوره ی تخصصی رایگان با کارشناسان ما میتوانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید.
Dafür wählen Sie dann einfach Ihr Bonus Konto aus und klicken dort auf Auszahlung. sowohl für Zudem stehen Ihnen nicht alle Zahlungsmittel zur Verfügung. online spielen Curacao eGaming ist eine der strengsten Aufsichtsbehörden in der Gambling Branche. mobile casino vulkan Das" "allein zeigt schon perish Glücksspiellizenz von Curacao, die Spieler völlig transparent recherchieren können. lesen sie