دوره استعدادیابی فوتبال

تور استعداد یابی و آموزشی فوتبال در اسپانیا

تور استعداد یابی و آموزشی فوتبال 9 روزه در بارسلونا- اسپانیا

جهت ثبت نام در دوره و ارزیابی شرایط خود روی دکمه ی تکمیل فرم ثبت نام کلیک کنید.

تور ویژه آموزش و استعدادیابی فوتبال زیر نظر و با همکاری باشگاه بارسلونا اسپانیا به همراه
اعطای گواهینامه معتبر با مهر باشگاه بارسلونا

برنامه های ارزشمند که شامل شرکت کنندگان در این دوره 9 روزه زیر نظر باشگاه بارسلونا می باشند.

این دوره با یک سفر هیجان انگیز پس از اخذ ویزای توریستی اسپانیا و سفر به شهر بارسلونا شروع می گردد.پس از رسیدن به فرودگاه شهر بارسلونا با اتوبوس اختصاصی باشگاه بارسلونا که فقط جهت جابه جایی بازیکنان اصلی تیم می باشد با هماهنگی‌ شرکت کارامون کلیه ی افراد تور را از فرودگاه به محل اقامت در هتل مورد نظر منتقل می نماید.پس از یک استراحت کوتاه به یک گشت شهری خواهیم رفت تا با شهر بارسلونا بیشتر آشنا شویم.

این تور شامل ۲ مرحله آموزش در ابتدا در کمپ شهری وسپس در کمپ خارج از شهر زیر نظر باشگاه بارسلونا می باشد و بازیکن با برنامه های متنوع و حرفه ای جهت شرکت در دو جلسه استعدادیابی در پایان دوره آماده می گردد.

ما در ابتدا به استقبال ۳ شب اقامت در هتل ۴ ستاره در شهر بارسلونا و اجرا ی مرحله ی اول آموزش تور زیر نظر مربیان اسپانیایی در کمپ شهری می  رویم و سپس وارد مرحله ی دوم آموزش می شویم که همه با هم به یک سفر ۴ روزه در  کمپ خارج از شهر و یک اقامت لذت بخش با برنامه های آموزشی و سرگرمی  مهیج در هتل محلی خواهیم رفت.درآخر پس از گذراندن یک هفته آموزش تخصصی گروه آماده شرکت در دو روز برنامه ی استعدادیابی در باشگاه بارسلونا خواهیم شد.

برنامه ی ویژه دو روز آخر شامل بازدید از موزه و ورزشگاه کمپ نئو،دریافت لباس اصلی باشگاه ،شرکت در سمینار، صرف ناهار در ورزشگاه نیو کمپ و سپس ۲ ساعت تمرین در زمین la masia  واقع در کنار ورزشگاه نیوکمپ خواهیم رفت و سپس در روز آخر تور با حضور در تور جذاب خیابان معروف لاس رامبلاس و صرف ناهار مجدد در ورزشگاه برای شرکت در آخرین تمرین جهت استعداد یابی توسط مربیان و کارشناسان رسمی باشگاه بارسلونا حضور خواهیم یافت.عملکرد بازیکنان در دو جلسه ی آخر بسیار حائز اهمیت می باشد.لذا درهفت روز ابتدایی اجرای این دوره سعی می گردد درحد توان جهت بالا بردن سطح عملکرد تکنیکی و تاکنیکی فردی و گروهی بازیکنان تمرکز کرده تا بتوان نتیجه ی مطلوب حاصل گردد.

امکانات عالی کمپ جهت برگزاری دوره

تور های کوتاه مدت در طول سال هر بار در یکی از بهترین کمپ های شهر های بارسلونا و مادرید با بهره مندی از کلیه ی امکانات در سطح حرفه ای  برگزار می شود.

هدف از شرکت در دوره های کوتاه مدت

تور های آموزشی و استعدادیابی یکی از بهترین فرصت های برای متقاضیانی است که به دنبال قرار گرفتن در یک مسیر درست برای آینده ی فوتبالی خود می باشند.این دوره ها علاوه بر انجام تجربه ای متفاوت با بازی در سطح بین الملل این امکان را بازیکن می دهد که با ارزیابی سطح واقعی فوتبال و شرکت در کلاس های آموزشی با جدید ترین متود آموزشی روز فوتبال دنیا برای دنیای فوتبالی خود در سال های پیش رو بهترین تصمیم را اخذ نماید.

این تورها علاوه بر آموزش و استعداد یابی شامل طیف گسترده ای از خدمات و فعالیت های مکمل می باشد:

  • اخذ ویزای 14 روزه ی اسپانیا
  • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی
  • اقامت در هتل 4 ستاره به همراه صبحانه
  • شامل 15 الی 20 ساعت آموزش به همراه مترجم
  • لباس اصلی باشگاه بارسلونا
  • تور بازدید از استادیوم کمپ نئو و موزه باشگاه بارسلونا
  • بیمه درمانی ورزشی.
  • دریافت گواهینامه معتبر شرکت در دوره از باشگاه بارسلونا

هزینه ی تور استعدادیابی

مدت تور
تاریخ تور
قیمت تور
   
10 روز

28 جولای – 5 آگوست

5900€
امتیاز نوشته
Dafür wählen Sie dann einfach Ihr Bonus Konto aus und klicken dort auf Auszahlung. sowohl für Zudem stehen Ihnen nicht alle Zahlungsmittel zur Verfügung. online spielen Curacao eGaming ist eine der strengsten Aufsichtsbehörden in der Gambling Branche. mobile casino vulkan Das" "allein zeigt schon perish Glücksspiellizenz von Curacao, die Spieler völlig transparent recherchieren können. lesen sie