ترانسفر بازیکن حرفه ای فوتبال + آموزش صفر تا صد

ترانسفر بازیکن

 اگر به دنبال فوتبال در اروپا هستید مقاله‌ی ما را تا آخر مطالعه کنید. در صورتی که شما یک بازیکن حرفه‌ای ویا نیمه حرفه‌ای فوتبال هستید و قصد بازی و عقد قرارداد با یکی از تیم‌های لیگ لالیگای اسپانیا و یا لیگ‌های معتبر دیگر کشورهای اروپایی را دارید می‌توانید به راحتی با ما در تماس باشید.

شرکت کارامون اسپانیا به عنوان نمایندگی رسمی فیفا در ترانسفر بازیکن به اسپانیا دارای ارتباطات مستقیم با تیم‌های سطح اول در اروپا و اسپانیا می‌باشد. از این رو متخصصان و آنالیزر های ورزشی ما پس از بررسی و ارزیابی هر بازیکن در کوتاه‌ترین زمان با توجه به سابقه و سطح بازی و پست تخصصی بازیکن کلیه ی اقدامات لازم را جهت معرفی و اخذ دعوت نامه ازیک باشگاه معتبر در اسپانیا و یا دیگر کشورهای اروپایی  انجام می‌نماید. پس از صدور دعوت‌نامه از باشگاه مورد نظر, شرکت کارامون مراحل لازم را جهت فراهم کردن مدارک و  هماهنگی با سفارت اسپانیا را برای درخواست ویزا انجام داده و بازیکن را در طول کل پروسه تا مرحله‌ی نهایی شدن قرارداد و امضا با باشگاه همراهی می‌نماید.

در صورتی که شما در حال حاضر دارای قرارداد با نماینده و یا باشگاهی هستید لطفاً قبل از تماس از طرفین رضایت کامل را حاصل نمایید.

برای درخواست مشاوره و تماس مستقیم با بخش ورزش شرکت کارامون اسپانیا می‌توانید از طریق تکمیل و ارسال اطلاعات خود در فرم پایین صفحه با ما در تماس باشید.

 

 رده بندی لیگ های حرفه ای اسپانیا لالیگا در رده ی بزرگسالان  ( بالای 18 سال )

سطح اول:  لیگ دسته ی یک   (PRIMERA DIVISION)

این لیگ شامل 20 تیم از جمله تیم باشگاه بارسلونا و رئال مادرید می‌باشد.

سطح دو: لیگ دسته‌ی دوم (SEGUNDA DIVISION)

این لیگ شامل یک گروه 22تیمی می‌باشد که در مقابل هم بازی می کنند.

سطح سوم: لیگ RFEF اول (PRIMERA RFEF)

متشکل از دو گروه 20 تیمی که در مجموع شامل 40 تیم می‌باشد

سطح چهارم: لیگ دسته‌ی دوم  (SEGUNDA DIVISION B)

این لیگ شامل 90 تیم که در 5 گروه 18 تیمی مقابل هم بازی می‌کنند.

سطح پنجم : لیگ RFEF دوم (SEGUNDA RFEF)

این لیگ شامل 90 تیم که در 5 گروه 18 تیمی مقابل هم‌بازی می‌کنند.

سطح ششم : لیگ دسته‌ی سوم ( TERCERA DIVISION)

این لیگ شامل 288 تیم که در 18 گروه 16 تیمی مقابل هم‌بازی می‌کنند.

سطح هفتم و هشتم که شامل بیش از 500 تیم دیگر می‌باشد.

زمان شروع فصل مسابقات لیگ لالیگا در اسپانیا:

لالیگا معمولاً هر ساله از حدود نیمه‌ی ماه آگوست (August) شروع می‌شود و تا پایان ماه می (May) سال بعد ادامه می‌یابد.

زمان شروع نقل و انتقالات بازیکنان فوتبال در اسپانیا

معمولاً فصل نقل و انتقالات بازیکنان در تابستان از اوایل ماه آگوست (August تا اواخر ماه سپتامبر )September هر سال و فصل زمستان از اوایل ماه ژانویه  (January) تا اواخر ماه فبریه  (February) انجام می‌گردد.

امتیاز نوشته
Dafür wählen Sie dann einfach Ihr Bonus Konto aus und klicken dort auf Auszahlung. sowohl für Zudem stehen Ihnen nicht alle Zahlungsmittel zur Verfügung. online spielen Curacao eGaming ist eine der strengsten Aufsichtsbehörden in der Gambling Branche. mobile casino vulkan Das" "allein zeigt schon perish Glücksspiellizenz von Curacao, die Spieler völlig transparent recherchieren können. lesen sie