ویزای تحصیلی اسپانیا

خدمات شرکت کارامون جهت درخواست ویزای تحصیلی 

JUST ADMISSION

در این پکیج شرکت کارامون با توجه به ارتباطات گسترده و نزدیک با دانشگاه های کشور اسپانیا اعم از دولتی و غیر دولتی و همچنین آکادمی های معتبر برای سفارت اسپانیا جهت دانشجویان کالج و زبان اسپانیایی در سریع ترین زمان ممکن ،برترین پیشنهاد ها را برای متقاضیان عزیز از دانشگاه های سراسر اسپانیا مهیا می نماید.

شرکت کارامون برای آن دسته از متقاضیانی که به دنبال ویزای دانشجویی فوری می باشند در تمامی ماه های سال قادر به اخذ پذیرش از دانشگاه ها و موسسات مورد تایید می باشد.

لازم به ذکر است شرکت کارامون اسپانیا تنها نماینده ی رسمی و انحصاری برخی از دانشگاه های خصوصی و موسسات مورد تایید سفارت می باشد.

 

**شرایط پرداخت:

پذیرش کالج: 100%هزینه در زمان امضای قرارداد

پذیرش دوره ی زبان: 100%هزینه در زمان امضای قرارداد

پذیرش دوره ی لیسانس، فوق لیسانس و دکترا: 60% در زمان امضای قرارداد-40% مابقی در زمان تحویل مدرک

VIP PACKAGE

در این پکیج خدمات کامل جهت درخواست ویزای اسپانیا به همراه خدمات همراهی کامل متقاضی در اسپانیا ارائه می گردد.

 

**شرایط پرداخت:

دوره ی کالج: 60% در زمان امضای قرارداد- 40% ما بقی در زمان تحویل مدارک (60% از مبلغ کل قرارداد طبق مفاد قرارداد قابل برگشت می باشد.)

دوره ی زبان اسپانیایی: 60% در زمان امضای قرارداد- 40% ما بقی در زمان تحویل مدارک ( 60% از مبلغ کل قرارداد طبق مفاد قرارداد قابل برگشت می باشد.)

دوره ی فوق لیسانس: 60% در زمان امضای قرارداد- 40% ما بقی در زمان تحویل مدارک ( 60% از مبلغ کل قرارداد طبق مفاد قرارداد قابل برگشت می باشد.)

دوره ی ویژه مدیریت: 50% زمان امضای قرارداد- 50% ما بقی در زمان تحویل مدارک ( 60% از مبلغ کل قرارداد طبق مفاد قرارداد قابل برگشت می باشد.)

دوره ی دکترا: 60% در زمان امضای قرارداد- 40% ما بقی در زمان تحویل مدارک .

GOLDEN PACKAGE

پکیج طلایی شرکت کارامون برای کسانی توصیه می شود که به دنبال درخواست ویزای تحصیلی بدون داشتن ریسک مالی و شامل خدمات کامل در اسپانیا می باشند

 

**شرایط پرداخت:

دوره ی کالج: 10% در زمان امضای قرارداد- مابقی مبلغ قرارداد پس از اخذ ویزا ( 100% مبلغ کل قرارداد طبق مفاد قرارداد در صورت رد شدن ویزا به متقاضی برگشت داده می شود.)

دوره ی زبان اسپانیایی: 10% در زمان امضای قرارداد- مابقی مبلغ قرارداد پس از اخذ ویزا ( 100% مبلغ کل قرارداد طبق مفاد قرارداد در صورت رد شدن ویزا به متقاضی برگشت داده می شود.)

دوره ی فوق لیسانس: 10% در زمان امضای قرارداد- مابقی مبلغ قرارداد پس از اخذ ویزا ( 100% مبلغ کل قرارداد طبق مفاد قرارداد در صورت رد شدن ویزا به متقاضی برگشت داده می شود.)

دوره ی ویژه مدیریت: 20% پیش پرداخت-مابقی مبلغ قرارداد پس از اخذ ویزا ( 100% مبلغ کل قرارداد طبق مفاد قرارداد در صورت رد شدن ویزا به متقاضی برگشت داده می شود.)

دوره ی دکترا: 30% در زمان امضای قرارداد- مابقی مبلغ قرارداد پس از اخذ ویزا ( 100% مبلغ کل قرارداد طبق مفاد قرارداد در صورت رد شدن ویزا به متقاضی برگشت داده می شود.)

 شما میتوانید جهت ارزیابی ویزای خود وارد لینک زیر شده و آن را تکمیل نمایید تا مشاورین شرکت کارامون اسپانیا در اسرع وقت آن را بررسی کرده و نتیجه را به شما اعلام نمایند.

انواع پکیج های درخواست ویزای تحصیلی

آشنایی با تعرفه ی قیمت و شرح خدمات پکیج های مختلف شرکت کارامون اسپانیا جهت درخواست ویزای تحصیلی 

دانشگاه های اسپانیایی از محبوب ترین مقاصد اروپایی برای دانشجویان بین المللی شمرده می شود و هر ساله تعداد زیادی از دانشگاه ها، رشته های بین المللی و با زبان انگلیسی ارائه میدهند. اسپانیا، دانشگاه های برتر بسیاری زیادی در شهرهای بزرگ خود دارد که این نیز آن را به مقصدی جذاب برای ادامه تحصیل تبدیل کرده است. شرکت کارامون اسپانیا در تمامی مقاطع  تحصیلی اقدام به اخذ ویزای تحصیلی برای ادامه تحصیل در کشور اسپانیا می نماید.

شرکت کارامون برای آن دسته از متقاضیانی که به دنبال ویزای دانشجویی فوری می باشند در تمامی ماه های سال قادر به اخذ پذیرش از دانشگاه ها و موسسات مورد تایید می باشد.

مقطع لیسانس
اخذ اقامت تحصیلی اسپانیا
مقطع فوق لیسانس
اخذ اقامت تحصیلی اسپانیا
مقطع دکترا
اخذ اقامت تحصیلی اسپانیا
دوره ی زبان
اخذ اقامت تحصیلی اسپانیا
دوره ویژه ی مدیریت
اخذ اقامت تحصیلی اسپانیا
کالج و دوره زبان
 • Just Admission
 • VIP
 • Golden
لیسانس
 • Just Admission
 • VIP
 • Golden
فوق لیسانس
 • Just Admission
 • VIP
 • Golden
دکترا
 • Just Admission
 • VIP
 • Golden
دوره ی مدیریت
 • Golden
 •  
امتیاز نوشته
Dafür wählen Sie dann einfach Ihr Bonus Konto aus und klicken dort auf Auszahlung. sowohl für Zudem stehen Ihnen nicht alle Zahlungsmittel zur Verfügung. online spielen Curacao eGaming ist eine der strengsten Aufsichtsbehörden in der Gambling Branche. mobile casino vulkan Das" "allein zeigt schon perish Glücksspiellizenz von Curacao, die Spieler völlig transparent recherchieren können. lesen sie